WYNIKI – IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

 

KLUB STRZELECKI „GARDA” w Ostródzie,     SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

IX  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN

 

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50m postawa leżąc, karabin 22lr do biathlonek 50m postawa leżąc, karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa leżąc
miejsce Drużyna Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39

50m

Suma indywidualnie Suma drużyny
1  GARDA Anna Dzieża 94 20 95 209 635,11
Damian Gaik 92 25 94 211
Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
2  HETMAN Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220 631
Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
Paweł Sadłowski 91 20 97 208
3 Zakład Gastronomiczno Hotelarski DZIOKAN Wojciech Dziokan 97 15 98 210 610
Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
Kamil Kozłowski 92 0 91 183
4  Gmina Ryn Krzysztof Cybul 87 5 96 188 608,4
Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,10 207,14
Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
5 Chłopaki z Kentaki Michał Wyrozębski 90 10 95 195 599
Michał Kamiński 89 10 86 185
Marcin Mazur 99 25 95 219
6 I Liceum Ogólnokształcące Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175 581
Damian Borowy 89 5 98 192
Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Posterunek Policji w Rynie Wojciech Sadkowski 86 15 98 199 576,10
Paweł Budka 80 5 77 162
Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,10
8 Ratownictwo Medyczne Olecko Tomasz Dziokan 84 20 99 203 564
Paweł Domel 93 15 96 204
Daniel Żybura 75 0 82 157
9  KBK Krzysztof Przeorek 79 20 94 193 570
Bolesław Bagiński 92 10 92 194
Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
10 Grupa Żeglarska  OSW  ,,Zofiówka” w Rynie Marek Lenczewski 90 15 91 196 521
Dorota Lenczewska 89 20 94 203
Wojciech Winiarz 17 5 90 112
11 Związek Strzelecki STRZELEC OSW Jednostka strzelecka 1037 Gołdap Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166 518
Artur Święcki 87 20 92 199
Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
12 Spółdzielnia Inwalidów Pokój Łukasz Cieślik 54 0 83 137 516,11
Wojciech Kłos 66 15 91 172
Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie Igor Kochański 86 5 89 180 421
Marcel Jankowski 74 74 15 95
Bartosz Mścichowski 57 5 84 146

 

Klasyfikacja indywidualna
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50 m postawa leżąc, karabin 22 lr do biathlonek 50 m postawa leżąc,
karabin 7,62×39 do tarczy 50 m postawa leżąc

 

miejsce Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39 50m Suma indywidualnie
1 Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220
2 Marcin Mazur 99 25 95 219
3 Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
4 Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
5 Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,1
6 Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
8 Damian Gaik 92 25 94 211
9 Wojciech Dziokan 97 15 98 210
10 Anna Dzieża 94 20 95 209
11 Paweł Sadłowski 91 20 97 208
12 Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,1 207,14
13 Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
14 Paweł Domel 93 15 96 204
15 Dorota Lenczewska 89 20 94 203
16 Tomasz Dziokan 84 20 99 203
17 Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
18 Wojciech Sadkowski 86 15 98 199
19 Artur Święcki 87 20 92 199
20 Marek Lenczewski 90 15 91 196
21 Michał Wyrozębski 90 10 95 195
22 Bolesław Bagiński 92 10 92 194
23 Krzysztof Przeorek 79 20 94 193
24 Damian Borowy 89 5 98 192
25 Krzysztof Cybul 87 5 96 188
26 Michał Kamiński 89 10 86 185
27 Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
28 Kamil Kozłowski 92 0 91 183
29 Igor Kochański 86 5 89 180
30 Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175
31 Wojciech Kłos 66 15 91 172
32 Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166
33 Marcel Jankowski 74 74 15 163
34 Paweł Budka 80 5 77 162
35 Daniel Żybura 75 0 82 157
36 Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
37 Bartosz Mścichowski 57 5 84 146
38 Łukasz Cieślik 54 0 83 137
39 Wojciech Winiarz 17 15 90 122

 

Sokole oko – karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa stojąc

 

miejsce Zawodnicy karabin 7,62×39 50m
1 Marcin Mazur 10
2 Michal Kwiatkowski 9
3 Tomasz Dziokan 9
4 Andrzej Żmijewski 9
5 Jerzy Dziokan 8
6 Krzysztof Kozłowski 8
7 Damian Gaik 8
8 Dorota Lenczewska 8
9 Eliza Mrzilek-Święcka 8
10 Artur Święcki 7
11 Michał Kamiński 7
12 Michał Wyrozębski 7
13 Krzysztof Sekściński 7
14 Anna Dzieża 6
15 Wojciech Kłos 5
16 Marcin Stackiewicz 5
17 Marcel Jankowski 5
18 Paweł Sadłowski 4
19 Bolesław Bagiński 4
20 Marek Lenczewski 3
21 Kamil Kozłowski 1
22 Andrzej Kochański 0
23 Wojciech Dziokan 0
24 Jerzy Stackiewicz 0
25 Krzysztof Przeorek 0
26 Piotr Dziokan 0

Sędzia główny

Jacek Basiński s. kl. II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego – KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

SEKCJA STRZELECKA „SOKÓŁ” RYN

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

pod patronatem Starosty Powiatu Giżyckiego

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Ryn 22 kwietnia 2017

 

Obsada Sędziowska

Sędzia Główny – Waldemar Büttner s. kl. II

Kierownik Biura Obliczeń – Jerzy Maruchacz s. kl. III

Kierownik Zawodów – Grzegorz Niezbecki s. kl. III

Sędzia Strzelań – Marcin Mazur s. kl. III

Sędzia Strzelań – Jerzy Dziokan s. kl. III

Sędziowie techniczni:

Bolesław Bagiński, Paweł Sadłowski, Piotr Dziokan, Wojciech Dziokan, Krzysztof Przeorek.

 

 

Eliminacje

Protokół nr 1

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 321
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 301,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 281,1
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 272,2
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

 

Klasyfikacja Drużynowa

Protokół nr 2

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 600
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 581,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 556,2
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 454,1
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

Klasyfikacja indywidualna

Protokół nr 3

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

zawodnicy 50m 22lr 50 m biathlonki 50 m KCZ 7,62 RAZEM
1 Bruno Niezbecki 94 25 95 214
2 Adam Onyszczak 92,1 25 90 207,1
3 Marek Lenczewski 88 20 96 204
4 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
5 Marcin Popławski 87 20 94 201
6 Szymon Bednarz 93,2 10 93 196,2
7 Jakub Lichocki 89 15 92 196
8 Wojciech Winiarz 82 25 88 195
9 Damian Borowy 78,1 0 93 171,1
10 Przemysław Dudziński 77 10 83 170
11 Krzysztof Dziewa 62 0 97 159
12 Igor Kochański 80 20 100
13 Marcel Jankowski 76 20 96
14 Jakub Dorożko 83 10 93
15 Kacper Sawoń 76 10 86
16 Anna Bandurów 81 5 86
17 Marcin Bieleniewicz 69 15 84
18 Maksymilian Steć 72 10 82
19 Sandra Błażuk 72 5 0 77
20 Emilia Świder 67 10 77
21 Kamil Bandurów 43 20 63
22 Magda Pisiak 49 10 59
23 Magda Malinowska 51,1 0 51,1
24 Jan Konstantynowicz 46 0 46
25 Jakub Ćwik 37 0 37
26 Wiktor Orzechowski 28 5 33
27 Paweł Borysiewicz 31 0 31

 

Klasyfikacja indywidualna w kategorii uczniowie gimnazjum

Protokół nr 4

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Zawodnicy 50 m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
2 Igor Kochański 80 20 100
3 Marcel Jankowski 76 20 96
4 Jakub Dorożko 83 10 93
5 Anna Bandurów 81 5 86
6 Maksymilian Steć 72 10 82
7 Emilia Świder 67 10 77
8 Kamil Bandurów 43 20 63
9 Jakub Ćwik 37 0 37
10 Wiktor Orzechowski 28 5 33

 

 

Zawody sponsorowane w całości przez Powiat Giżycki, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie i Sekcję Strzelecką „SOKÓŁ” Ryn przeprowadzono wg regulaminu własnego organizatorów.
Protestów nie zgłaszano.

 

Sędzia Główny

 

Waldemar Büttner

 

 

 

 

WYNIKI – VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI o PUCHAR KIEROWNIKA SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” w Rynie

VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI

 o PUCHAR KIEROWNIKA  SEKCJI STRZELECKIEJ

,,SOKÓŁ” w Rynie rostrzygniety

 

W dniu 17 grudnia dokończone zostały zawody rozgrywane w niedzielę 11 grudnia, a  przerwane z powodu zapadającego zmroku.

Przed dekoracją zwycięzców tradycyjnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie serdeczne życzenia. Wielkie dzięki Strażnikowi Tradycji – Jurkowi Maruchaczowi.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

KONKURENCJE KARABINOWE

I. Grzegorz Niezbecki

II. Piotr Dziokan

III. Bruno Niezbecki

KONKURENCJE PISTOLETOWE

I. Grzegorz Niezbecki

II. Jerzy Dziokan

III. Grzegorz Sawicz

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

I. Grzegorz Niezbecki

II. Jerzy Dziokan

III. Grzegorz Sawicz

 

Tabela wyników

Nazwisko i imię kbks 100m kbks dzwon 7,62×39 100m 7,62×39 50m kbks 50 m KARABIN RAZEM pistolet 9mm popery pistolet 9mm tarcza 25m PISTOLET RAZEM RAZEM
NIEZBECKI GRZEGORZ 36 20 83 88 84 311 25 80 105 416
DZIOKAN JERZY 23 5 72 89,2 78 267,2 25 71 96 363,2
SAWICZ GRZEGORZ 21 15 62 95 54 247 25 63 88 335
MAZUR MARCIN 38 5 70 76 74 263 25 37 62 325
SEKŚCIŃSKI KRZYSZTOF 29 5 85 84 51 254 25 29 54 308
NIEZBECKI BRUNO 29 15 75 87 63 269 25 0 25 294
MARUCHACZ JERZY 46 15 60 87 50 258 25 10 35 293
DZIOKAN PIOTR 40 15 60 89 77 281 10 0 10 291
PRZEOREK KRZYSZTOF 40 10 70 77 35 232 25 20 45 277
KOWALSKI MIROSŁAW 40 10 28 78 70 226 25 13 38 264
SADŁOWSKI PAWEŁ 39 10 72 90 0 211 0 0 0 211
LENKIEWICZ MARCIN 46 15 45 77,1 0 183,1 0 0 0 183,1
DZIOKAN WOJCIECH 20 0 61 78 0 159 0 0 0 159
BÜTTNER WALDEMAR 2 0 80 75 0 157 0 0 0 157
BAGIŃSKI BOLESŁAW 0 0 0 0 52 52 25 43 68 120
BASIŃSKI JACEK 0 0 60 0 0 60 0 0 0 60

VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI o PUCHAR KIEROWNIKA SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” w Rynie – dotychczasowe wyniki

Deszcz oraz zapadające ciemności nie pozwoliły dokończyć zawodów. Dokończenie zawodów w sobotę 17 grudnia.

Dotychczasowe wyniki przedstawiają się następująco:

M-CE Nazwisko i imię kbks 100m kbks dzwon 7,62×39 100m 7,62×39 50m RAZEM
1 NIEZBECKI GRZEGORZ 36 20 83 88 227
2 SADŁOWSKI PAWEŁ 39 10 72 90 211
3 MARUCHACZ JERZY 46 15 60 87 208
4 NIEZBECKI BRUNO 29 15 75 87 206
5 DZIOKAN PIOTR 40 15 60 89 204
6 SEKŚCIŃSKI KRZYSZTOF 29 5 85 84 203
7 PRZEOREK KRZYSZTOF 40 10 70 77 197
8 SAWICZ GRZEGORZ 21 15 62 95,3 193,3
9 DZIOKAN JERZY 23 5 72 89,2 189,2
10 MAZUR MARCIN 38 5 70 76 189
11 LENKIEWICZ MARCIN 46 15 45 77,1 183,1
12 DZIOKAN WOJCIECH 20 0 61 78 159
13 BÜTTNER WALDEMAR 2 0 80 75 157
14 KOWALSKI MIROSŁAW 40 10 28 78 156
15 BASIŃSKI JACEK 0 0 60 0 60

 

DZIEWIĄTE ZAWODY STRZELECKIE SAMORZĄDÓW O PUCHAR STAROSTY POWIATU GIŻYCKIEGO – Wyniki

karabin 22LR do tarczy – 50m,

karabin 22LR do biathlonek

karabin kal 7,62 do tarczy – 50m

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Zawodnicy Liczba punktów
1 Gmina Ryn Andrzej Żmijewski
Aldona Lemieszek 592
Marcin Stackiewicz
 ———  ——————-  ——————-  ———–
2 Sąsiedzi Piotr Dziokan
Bolesław Bagiński 565
Bruno Niezbecki
 ———  ——————-  ——————-  ———–
3 Zarząd Dróg Grzegorz Moszczyński
Powiatowych Piotr Łukaszewicz 556
Giżycko Tomasz Siwak
  ———   ——————-  ——————-  ———–
4 Seniorzy Krzysztof Przeorek
Mariusz Paweł Sadłowski 552
Krzysztof Sawicki
  ———   ——————-  ——————-  ———–
5 ZUOK Spytkowo Piotr Żukowski
Jakub Sacewicz 534
Marcin Szyrmer
  ——————-  ——————-  ———–
6 Nadleśnictwo Giżycko Paweł Stonio
Adrian Górski 531
Jacek Bobek
  ———   ——————-  ——————-  ———–
7 Rada Powiatu Jacek Łożyński
Giżyckiego Adam Łożyński 529
Leszek Kokocha
  ———  ——————-  ——————-  ———–
8 Starostwo Powiatowe Sławomir Maculewicz
Giżycko Jarosław Maculewicz 525
Urszula Kosz-Koszewska
  ———   ——————-  ——————-  ———–
9 Urząd Gminy Małgorzata Zabawska
Wydminy Robert Sawczuk 489
Jarosław Bereza

 

Wyniki w klasyfikacji indywidualnej

Miejsce kbks 50m kbks biathlonki karabin CZ Klasyfikacja łączna
1 Bruno Niezbecki 95 20 94 209
2 Krzysztof Przeorek 97 20 89 206
3 Mariusz Paweł Sadłowski 84 25 93 202
4 Andrzej Żmijewski 98 15 86 199
5 Piotr Żukowski 86 20 93 199
6 Grzegorz Moszczyński 94 15 88 197
7 Marcin Stackiewicz 86 20 91 197
8 Aldona Lemieszek 96 20 80 196
9 Bolesław Bagiński 94 5 95 194
10 Paweł Stonio 96 5 90 191
11 Adam Łożyński 85 20 85 190
12 Tomasz Siwak 88 15 85 188
13 Jarosław Maculewicz 92 20 75 187
14 Jacek Łożyński 90 20 74 184
15 Robert Sawczuk 88 20 75 183
16 Jacek Bobek 83 25 73 181
17 Sławomir Maculewicz 85 0 88 173
18 Piotr Łukaszewicz 86 25 60 171
19 Marcin Szyrmer 77 15 77 169
20 Jarosław Bereza 74 10 85 169
21 Jakub Sacewicz 85 15 66 166
22 Urszula Kosz-Koszewska 75 5 85 165
23 Piotr Dziokan 76 0 86 162
34 Adrian Górski 89 5 65 159
25 Leszek Kokocha 71 10 74 155
26 Krzysztof Sawicki 70 0 74 144
27 Małgorzata Zabawska 66 10 61 137

 

Konkurencja „Sokole Oko” – karabin kal 7,62 – tarcza 50 m

  1. Piotr Żukowski

 

Przewodniczący Komisji Klasyfikac. Sędzia Główny
Janusz Kopański s. kl. I Jerzy Cieśla s. kl. I

 

 

Wyniki III Zawodów o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki – konkurencje karabinowe – karabin cz kal. 7,62 tarcza 50m, 100m, 200m, strzelba do rzutków, strzelba do poperów

 

karabin 50m karabin 100m Karabin 200m strzelba – rzutki strzelba popery razem konkurencje karabinowe
1 Bruno Niezbecki 80 73 49 5 10 217
2 Marcin Mazur 84 65 41 10 10 210
3 Wojciech Dziokan 88 51 49 10 10 208
4 Grzegorz Niezbecki 87 69 28 5 10 199
5 Piotr Dziokan 90 70 16 10 10 196
6 Grzegorz Sawicz 83 68 30 5 10 196
7 Marcin Lenkiewicz 75 65 39 5 10 194
8 Jerzy Dziokan 86 73 10 5 10 184
9 Mirosław Kowalski 73 58 12 15 10 168
10 Andrzej Samulowski 85 40 16 10 10 161
11 Bronisław Ślęzak 54 73 23 5 5 160
12 Krzysztof Przeorek 77 28 29 5 10 149
13 Waldemar Büttner 70 60 2 5 10 147
14 Krzysztof Czarniecki 66 41 21 5 5 138
15 Mariusz Sadłowski 59 48 7 10 10 134
16 Marta Romatowska 56 44 11 10 10 131
17 Krzysztof Kozłowski 81 21 15 5 5 127
18 Krzysztof Sekściński 58 25 23 5 10 121
19 Piotr Gawrycki 52 25 28 5 10 120
20 Jacek Basiński 52 17 9 5 10 93
21 Sławomir Kowalczyk 21 9 5 5 10 50

 

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki konkurencje pistoletowe – pistolet cz kal. 9 tor dynamiczny, tarcza 25 m

 

pistolet tor dynamiczny pistolet tarcza 25 m razem konkurencje pistoletowe
1 Marcin Mazur 50 96 146
2 Jerzy Dziokan 50 88 138
3 Andrzej Samulowski 50 77 127
4 Grzegorz Sawicz 50 61 111
5 Marcin Lenkiewicz 50 52 102
6 Bronisław Ślęzak 50 51 101
7 Piotr Dziokan 50 46 96
8 Waldemar Büttner 50 23 73
9 Krzysztof Sekściński 50 23 73
10 Wojciech Dziokan 50 20 70
11 Grzegorz Niezbecki 50 19 69
12 Jacek Basiński 50 13 63
13 Krzysztof Przeorek 50 12 62
14 Piotr Gawrycki 50 11 61
15 Bruno Niezbecki 50 10 60
16 Mirosław Kowalski 50 10 60
17 Mariusz Sadłowski 50 10 60
18 Marta Romatowska 50 10 60
19 Sławomir Kowalczyk 50 9 59
20 Krzysztof Czarniecki 50 8 58
21 Krzysztof Kozłowski 50 8 58

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki klasyfikacji generalnej

 

Konkurencje karabinowe Konkurencje

Pistoletowe

Klasyfikacja generalna
1 Marcin Mazur 210 146 356
2 Jerzy Dziokan 184 138 322
3 Grzegorz Sawicz 196 111 307
4 Marcin Lenkiewicz 194 102 296
5 Piotr Dziokan 196 96 292
6 Andrzej Samulowski 161 127 288
7 Wojciech Dziokan 208 70 278
8 Bruno Niezbecki 217 60 277
9 Grzegorz Niezbecki 199 69 268
10 Bronisław Ślęzak 160 101 261
11 Mirosław Kowalski 168 60 228
12 Waldemar Büttner 147 73 220
13 Krzysztof Przeorek 149 62 211
14 Krzysztof Czarniecki 138 58 196
15 Mariusz Sadłowski 134 60 194
16 Krzysztof Sekściński 121 73 194
17 Marta Romatowska 131 60 191
18 Krzysztof Kozłowski 127 58 185
19 Piotr Gawrycki 120 61 181
20 Jacek Basiński 93 63 156
21 Sławomir Kowalczyk 50 59 109

 

 

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki konkurencji dodatkowej – karabin 300m

 

Jerzy Dziokan 92
Grzegorz Niezbecki 91
Wojciech Dziokan 85/2
Piotr Dziokan 85
Bruno Niezbecki 78
Andrzej Samulowski 45
Bronisław Ślęzak 42
Marcin Lenkiewicz 38
Marcin Mazur 21
Waldemar Büttner 12
 

 

 

Sędzia główny Mirosław Kowalski s. kl III

 

Biuro obliczeń

Waldemar Büttner s. kl II

Grzegorz Niezbecki s. kl. III

 

 

Wyniki „Dzień z Kałachem”

Sekcja strzelecka SOKÓŁ w Rynie

 

DZIEŃ Z ,,KAŁACHEM” NA STRZELNICY ,, S O K Ó Ł”

 

Komunikat klasyfikacyjny

 

Wielobój strzelecki:

karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39

– 100 m postawa leżąc,

– 200 m postawa leżąc,

– 50 m postawa stojąc,

karabin 7,62×39 oraz pistolet/rewolwer

– tor dynamiczny – 8 celów wielokrotnych, 6 celów reaktywnych.

 

LP Imię i nazwisko 100m 200m 50m Tor dynamiczny

Savage

RAZEM
1 Marcin Mazur 93 54 46 125 318
2 Grzegorz Sawicz 88 43 32 130 293
3 Grzegorz Niezbecki 76 36 42 90 244
4 Bruno Niezbecki 85 27 23 105 240
5 Jerzy Dziokan 80 28 43 80 231
6 Bartosz Słowikowski 40 36 35 100 211
7 Sławomir Słowikowski 67 19 36 85 207
8 Mirosław Kowalski 53 28 35 85 201
9 Waldemar Büttner 66 32 44 50 192
10 Marcin Lenkiewicz 74 3 37 65 179
11 Krzysztof Sekściński 82 16 37 0 135
12 Piotr Dziokan 26 14 8 80 128
13 Jacek Basiński 73 14 0 0 87
14 Krzysztof Przeorek 7 21 40 0 68

 

Kierownik Zawodów – Mirosław Kowalski 2457/III/08

Sędzia Główny – Jacek Basiński 4495/II/11

Kierownik biura obliczeń – Waldemar Büttner 6213/II/15

Sędzia stanowiskowy – Jerzy Dziokan 7764/III/15

Sędzia stanowiskowy – Grzegorz Niezbecki 7767/III/15

Sędzia techniczny –  Marcin Mazur

Sędzia techniczny – Piotr Dziokan

Sędzia techniczny – Marcin Lenkiewicz

Sędzia techniczny – Bartosz Słowikowski

Komunikat zawiera jeden protokół. Zawody przeprowadzono według własnego regulaminu. Protestów nie zgłaszano.

 

 

 

Sędzia główny

 

Jacek Basiński 4495/II/11