Wyniki III Zawodów o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki – konkurencje karabinowe – karabin cz kal. 7,62 tarcza 50m, 100m, 200m, strzelba do rzutków, strzelba do poperów

 

karabin 50m karabin 100m Karabin 200m strzelba – rzutki strzelba popery razem konkurencje karabinowe
1 Bruno Niezbecki 80 73 49 5 10 217
2 Marcin Mazur 84 65 41 10 10 210
3 Wojciech Dziokan 88 51 49 10 10 208
4 Grzegorz Niezbecki 87 69 28 5 10 199
5 Piotr Dziokan 90 70 16 10 10 196
6 Grzegorz Sawicz 83 68 30 5 10 196
7 Marcin Lenkiewicz 75 65 39 5 10 194
8 Jerzy Dziokan 86 73 10 5 10 184
9 Mirosław Kowalski 73 58 12 15 10 168
10 Andrzej Samulowski 85 40 16 10 10 161
11 Bronisław Ślęzak 54 73 23 5 5 160
12 Krzysztof Przeorek 77 28 29 5 10 149
13 Waldemar Büttner 70 60 2 5 10 147
14 Krzysztof Czarniecki 66 41 21 5 5 138
15 Mariusz Sadłowski 59 48 7 10 10 134
16 Marta Romatowska 56 44 11 10 10 131
17 Krzysztof Kozłowski 81 21 15 5 5 127
18 Krzysztof Sekściński 58 25 23 5 10 121
19 Piotr Gawrycki 52 25 28 5 10 120
20 Jacek Basiński 52 17 9 5 10 93
21 Sławomir Kowalczyk 21 9 5 5 10 50

 

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki konkurencje pistoletowe – pistolet cz kal. 9 tor dynamiczny, tarcza 25 m

 

pistolet tor dynamiczny pistolet tarcza 25 m razem konkurencje pistoletowe
1 Marcin Mazur 50 96 146
2 Jerzy Dziokan 50 88 138
3 Andrzej Samulowski 50 77 127
4 Grzegorz Sawicz 50 61 111
5 Marcin Lenkiewicz 50 52 102
6 Bronisław Ślęzak 50 51 101
7 Piotr Dziokan 50 46 96
8 Waldemar Büttner 50 23 73
9 Krzysztof Sekściński 50 23 73
10 Wojciech Dziokan 50 20 70
11 Grzegorz Niezbecki 50 19 69
12 Jacek Basiński 50 13 63
13 Krzysztof Przeorek 50 12 62
14 Piotr Gawrycki 50 11 61
15 Bruno Niezbecki 50 10 60
16 Mirosław Kowalski 50 10 60
17 Mariusz Sadłowski 50 10 60
18 Marta Romatowska 50 10 60
19 Sławomir Kowalczyk 50 9 59
20 Krzysztof Czarniecki 50 8 58
21 Krzysztof Kozłowski 50 8 58

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki klasyfikacji generalnej

 

Konkurencje karabinowe Konkurencje

Pistoletowe

Klasyfikacja generalna
1 Marcin Mazur 210 146 356
2 Jerzy Dziokan 184 138 322
3 Grzegorz Sawicz 196 111 307
4 Marcin Lenkiewicz 194 102 296
5 Piotr Dziokan 196 96 292
6 Andrzej Samulowski 161 127 288
7 Wojciech Dziokan 208 70 278
8 Bruno Niezbecki 217 60 277
9 Grzegorz Niezbecki 199 69 268
10 Bronisław Ślęzak 160 101 261
11 Mirosław Kowalski 168 60 228
12 Waldemar Büttner 147 73 220
13 Krzysztof Przeorek 149 62 211
14 Krzysztof Czarniecki 138 58 196
15 Mariusz Sadłowski 134 60 194
16 Krzysztof Sekściński 121 73 194
17 Marta Romatowska 131 60 191
18 Krzysztof Kozłowski 127 58 185
19 Piotr Gawrycki 120 61 181
20 Jacek Basiński 93 63 156
21 Sławomir Kowalczyk 50 59 109

 

 

III Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki konkurencji dodatkowej – karabin 300m

 

Jerzy Dziokan 92
Grzegorz Niezbecki 91
Wojciech Dziokan 85/2
Piotr Dziokan 85
Bruno Niezbecki 78
Andrzej Samulowski 45
Bronisław Ślęzak 42
Marcin Lenkiewicz 38
Marcin Mazur 21
Waldemar Büttner 12
 

 

 

Sędzia główny Mirosław Kowalski s. kl III

 

Biuro obliczeń

Waldemar Büttner s. kl II

Grzegorz Niezbecki s. kl. III

 

 

III JESIENNE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA GIŻYCKO

 

ZAWIADOMIENIE O ZAWODACH

 

23 października ( niedziela) 2016r.  o godz. 10.00

Nadleśnictwo Giżycko oraz Sekcja Strzelecka SOKÓŁ

organizują

 

III JESIENNE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHAR NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA GIŻYCKO

 

KONKURENCJE:

K A R A B I N

  1. AK-47 kal. 7,62 i pochodne, otwarte przyrządy celownicze

(broń własna lub klubowa).

 50m – 8 strz.( w tym 3 próbne) poz. leżąc,  5 strz. poz. stojąc

100m – poz. leżąc- 10 strzałów

200m  – poz. leżąc – 10 strzałów

 

PUNKTACJA: ŁĄCZNA SUMA PUNKTÓW ZA WSZYSTKIE KONKURENCJE KARABINOWE

 

Kierownik konkurencji kol. Grzegorz Sawicz s. kl.III,  inst. strzel.

————————–

P I S T O L E T

  1. Pistolet centralnego zapłonu kal. 9mm (broń własna lub klubowa).

– tor dynamiczny , tarcza (max. 15 strzałów) – jeden magazynek.

 

PUNKTACJA : SUMA PUNKTÓW ZA POPERY I TARCZĘ

 

Kierownik konkurencji kol. Jerzy Dziokan s. kl.III

 

  1. KONKURENCJA: NIESPODZIANKA!

 

  1. KONKURENCJA DODATKOWA (nie wliczana do klasyfikacji generalnej) 300 m w kategorii OPEN dowolna broń oraz dowolne przyrządy celownicze.

 

Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,

 

UWAGA: konkurencje mogą ulec drobnej modyfikacji. Organizatorzy nie zapewniają broni zawodnikom.

 

Nagrody:

 

Nagroda Główna za zwycięstwo w klasyfikacji łącznej – Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko,

Za miejsca II i III medale.

 

Za miejsca I-III w konkurencjach karabinowych tj. AK-47 oraz NIESPODZIANKA (łącznie) medale.

 

Zwycięzca konkurencji dodatkowej otrzyma medal.

 

Za miejsca I-III w konkurencji Pistolet Centralnego Zapłonu medale.

 

Zawodnicy którzy zajęli miejsca od 4 – 6 otrzymają dyplomy.

 

 

           Informacje:  Sekretarz  SS ,,Sokół ”w Rynie

                Mirosław Kowalski

                        Tel. 604 597 931    e mail: kajak66@poczta.onet.pl

 

                           

 

WYNIKI ZAWODÓW O STATUETKĘ CITTASLOW RYN-25.09.2016 STRZELNICA ,, SOKÓŁ” w Rynie

 

 

WYNIKI ZAWODÓW O STATUETKĘ CITTASLOW

RYN-25.09.2016 STRZELNICA ,, SOKÓŁ” w Rynie

m-ce   K-1 K-2 K-3 SUMA
1. Dziokan Jerzy

 

97 25 93 215
2. Dziokan Piotr

 

94 25 95 214
3. Niezbecki Grzegorz

 

100 25 87 212
4. Żmijewski Andrzej

 

91 25 96 212
5. Witeska Łukasz

 

95 25 87 207
6. Mazur Marcin

 

88 20 95 203
7. Moszczyński Grzegorz

 

93 20 90 203
8. Sekściński Krzysztof

 

88 20 92 200
9. Przeorek Krzysztof

 

95 15 89 199
10. Raszkiewicz Krzysztof

 

89 15 86 190
11. Kaliszewicz Radosław

 

86 15 82 189
12. Dziokan Wojciech

 

93 20 75 188
13.  Kowalski  Mirosław

 

87 20 79 186
14. Büttner Waldemar

 

80 10 94 184
15. Kwiatkowski Tadeusz

 

89 0 89 178
16. Lemieszek Aldona

 

86 10 81 177
17. Bagiński  Bolesław

 

87 5 82 174
18. Lenkiewicz Marcin

 

68 15 87 170
19. Moszczyński Jędrzej

 

7 0 72 79
20. Moszczyński Władysław

 

43 10 10 63

 

Kierownik Komisji Klasyfikacyjnej

 

Waldemar Büttner s.kl.II

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O STATUETKI MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN ,

  MIĘDZYNARODOWA SIEĆ MIAST DOBREGO ŻYCIA CITTASLOW

 STOWARZYSZENIE SPORTOWE i REKREACYJNE w RYNIE SEKCJA STRZELECKA ,,Sokół”

                         ZAPRASZAJĄ na   OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI 

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW

 

  1. Cel turnieju : popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, INTEGRACJA  W RAMACH ,,CITTASLOW, spotkanie towarzyskie Mieszkańców, Samorządowców oraz Gości z innych gmin i miast.
  2. Organizator:  Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Sekcja Strzelecka ,,Sokół” w Rynie, PRZEDSTAWICIEL CITTASLOW  w Mieście i Gminie Ryn.
  3. Termin i miejsce turnieju: 25.092016r  godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu (za Rynem  1 km w kierunku Giżycka – w lesie zjazd z drogi w lewo, od Giżycka w prawo 100 m  za m. Canki dojazd oznaczony będzie żółtą taśmą).
  4. Konkurencje:

Karabinek KBKS Brno kal. 22

– 3 strzały próbne, 10 ocenianych do tarczy z pozycji leżącej,

– 5  strzałów z pozycji leżącej do biathlonek – cel reaktywny.

Karabin centralnego zapłonu  7.62 x 39 AK 47 ,, Kałach”

     – 3 strzały próbne , 10 ocenianych z pozycji leżącej  – 50 m. tarcza 23p.

 

Klasyfikacja indywidualna – łączny wynik z  wszystkich 3 konkurencji.

 5. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

Do startu zostaną dopuszczeni zawodnicy w wieku powyżej 16 lat,

z opiekunem pełnoletnim od lat 14.

6. Osoby funkcyjne

Kierownik Zawodów: Mirosław Kowalski  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

     Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,  Sędzia Biura Obliczeń Grzegorz Niezbecki s. kl. III

Amunicyjny: Grzegorz Sawicz instruktor strzelectwa.

Kierownik Strzelań:  Grzegorz Sawicz  inst. strzelectwa, s. kl. III

Sędziowie strzelań: Jerzy Dziokan s. kl.III, Mirosław Kowalski s. kl. III

Sędziowie techniczni: Piotr Dziokan, Andrzej Stonio, Krzysztof Przeorek, Marcin Mazur

       Sekretarz Zawodów: Ewa Büttner

Zabezpieczenie medyczne: ratownik medyczny Krzysztof Przeorek.

7. Catering: Jerzy Dziokan, Piotr Dziokan.

8. Kontakt telefoniczny:  Mirosław Kowalski 604 597 931

9. Opłata startowa 40 zł.

10. Nagrody ; I, II, III m. statuetki, IV,V,VI – dyplomy – wręczenie nagród w Sali Księcia Witolda w ZAMKU RYŃSKIM o godz. 16.00.

11. Przepisy bezpieczeństwa zostaną omówione przed zawodami.

 

Podczas zawodów spotkanie integracyjne przy grochówce, kawie, herbacie.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki „Dzień z Kałachem”

Sekcja strzelecka SOKÓŁ w Rynie

 

DZIEŃ Z ,,KAŁACHEM” NA STRZELNICY ,, S O K Ó Ł”

 

Komunikat klasyfikacyjny

 

Wielobój strzelecki:

karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39

– 100 m postawa leżąc,

– 200 m postawa leżąc,

– 50 m postawa stojąc,

karabin 7,62×39 oraz pistolet/rewolwer

– tor dynamiczny – 8 celów wielokrotnych, 6 celów reaktywnych.

 

LP Imię i nazwisko 100m 200m 50m Tor dynamiczny

Savage

RAZEM
1 Marcin Mazur 93 54 46 125 318
2 Grzegorz Sawicz 88 43 32 130 293
3 Grzegorz Niezbecki 76 36 42 90 244
4 Bruno Niezbecki 85 27 23 105 240
5 Jerzy Dziokan 80 28 43 80 231
6 Bartosz Słowikowski 40 36 35 100 211
7 Sławomir Słowikowski 67 19 36 85 207
8 Mirosław Kowalski 53 28 35 85 201
9 Waldemar Büttner 66 32 44 50 192
10 Marcin Lenkiewicz 74 3 37 65 179
11 Krzysztof Sekściński 82 16 37 0 135
12 Piotr Dziokan 26 14 8 80 128
13 Jacek Basiński 73 14 0 0 87
14 Krzysztof Przeorek 7 21 40 0 68

 

Kierownik Zawodów – Mirosław Kowalski 2457/III/08

Sędzia Główny – Jacek Basiński 4495/II/11

Kierownik biura obliczeń – Waldemar Büttner 6213/II/15

Sędzia stanowiskowy – Jerzy Dziokan 7764/III/15

Sędzia stanowiskowy – Grzegorz Niezbecki 7767/III/15

Sędzia techniczny –  Marcin Mazur

Sędzia techniczny – Piotr Dziokan

Sędzia techniczny – Marcin Lenkiewicz

Sędzia techniczny – Bartosz Słowikowski

Komunikat zawiera jeden protokół. Zawody przeprowadzono według własnego regulaminu. Protestów nie zgłaszano.

 

 

 

Sędzia główny

 

Jacek Basiński 4495/II/11

VIII OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHARY BURMISTRZA

ikona

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN,

KLUB STRZELECKI GARDA w OSTRÓDZIE,

STOWARZYSZENIE SPORTOWE i REKREACYJNE w RYNIE SEKCJA STRZELECKA

,,SOKÓŁ’

ZAPRASZAJĄ

PRZEDSTAWICIELI RYŃSKICH PRZEDSIĘBIORSTW , ZAKŁADÓW

PRACY i SAMORZĄDOWCÓW z GMINY RYN oraz GOŚCI Z INNYCH GMIN I MIAST

na

VIII OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY RYN

( TURNIEJ W RANDZE ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH).

  • Termin i miejsce turnieju: 03.05.2016r godz. 10.00 Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ” m. Canki k. Rynu ( za Rynem 1 km w kierunku Giżycka – w lesie zjazd z drogi w lewo, zaznaczone będzie żółtą taśmą, od Giżycka w prawo 100 m za m. Canki.).
  • Organizator : Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Sekcja Strzelecka ,, Sokół ‘’ w Rynie , Klub Strzelecki ,, Garda” w Ostródzie.
  • Cel turnieju : popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, uczczenie rocznicy Konstytucji 3 Maja, spotkanie towarzyskie Ryńskich Przedsiębiorców, Samorządowców , Spółdzielców i Gości z innych gmin i miast.

Konkurencje:

Karabinek KBKS Brno kal. 22 – 3 strzały próbne, 10 ocenianych do tarczy z pozycji leżącej, 5 strzałów z pozycji leżącej do biatlonek – cel reaktywny.

Karabin centralnego zapłonu 7.62 x 39 AK 47 ,, Kałach” – 3 strzały próbne , 10 ocenianych z pozycji leżącej – 50 m. tarcza 23p.

Klasyfikacja zespołowa i indywidualna łącznie za wynik z wszystkich 3 konkurencji.

W ZAWODACH STARTUJĄ DRUŻYNY TRZYOSOBOWE.

Konkurencja dodatkowa – indywidualnie : ,, SOKOLE OKO” karabin sportowy kal. 7,62

 

Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów. Startują zawodnicy tylko w wieku pow. 16 lat, z opiekunem pełnoletnim od -14 lat.

 

Osoby funkcyjne:

Kierownik Zawodów : Mirosław Kowalski s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

Kierownik Biura Obliczeń: Jerzy Cieśla s. kl. I

Amunicyjny: Grzegorz Sawicz s. kl. III, instruktor strzelectwa.

Kierownik Strzelań : Krzysztof Czarniecki s. kl. III, instruktor strzelectwa,

Waldemar Buttner s. kl. III, instruktor strzelectwa,

Grzegorz Sawicz s.kl. III, instruktor strzelectwa.

Sędziowie strzelań : Grzegorz Niezbecki s. kl.III, Mirosław Kowalski s.kl.III

Jerzy Dziokan s. kl.III, Jerzy Maruchacz s. kl. III

Sędziowie techniczni: Piotr Dziokan, Jarosław Pawlun, Marcin Mazur.

Sekretarz zawodów: Aldona Lemieszek

Zabezpieczenie medyczne: lek. med. Jacek Basiński.

Catering : Jerzy Dziokan, Piotr Dziokan.

Kontakt telefoniczny : Jacek Basiński kom. 696458857, Mirosław Kowalski 604597931

Opłata startowa za 3 osoby 120 zł na miejscu lub przelewem.

Nagrody ; I, II, III m. zespołowe – puchary, I,II,III m. indywidualne – medale. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy

Przepisy bezpieczeństwa zostaną omówione przed zawodami.

 

Podczas zawodów spotkanie koleżeńskie przy grochówce kawie i herbacie.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

foto. arch.