Kurs dla prowadzącego strzelanie

Kurs na prowadzącego strzelanie PZSS  odbędzie się w dniach:

14 lipca – część teoretyczna

15 lipca – część praktyczna (podczas zawodów KS SOKÓŁ  na strzelnicy W Rynie).

Godziny zostaną podane w późniejszym terminie.

 

 

Potrzebne dokumenty:

– patent strzelecki PZSS (skan)

– licencja Strzelecka PZSS (skan)
– imię i nazwisko
– data i miejsce urodzenia
– pesel
– adres zameldowania z kodem pocztowym

– dowód osobisty skan

Opłaty

–  350 zł wplata do skarbnika KS SOKÓŁ

–  50zł legitymacja na konto PZSS

Rachunek bieżący PZSS: 60 1060 0076 0000 3200 0136 9459
Bank BPH SA o/Warszawa. Potwierdzenie wpłaty z resztą dokumentów do skarbnika.

Dokumenty dostarczyć do dnia 1 lipca do Skarbnika KS SOKÓŁ.

WYNIKI – IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

 

KLUB STRZELECKI „GARDA” w Ostródzie,     SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

IX  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN

 

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50m postawa leżąc, karabin 22lr do biathlonek 50m postawa leżąc, karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa leżąc
miejsce Drużyna Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39

50m

Suma indywidualnie Suma drużyny
1  GARDA Anna Dzieża 94 20 95 209 635,11
Damian Gaik 92 25 94 211
Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
2  HETMAN Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220 631
Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
Paweł Sadłowski 91 20 97 208
3 Zakład Gastronomiczno Hotelarski DZIOKAN Wojciech Dziokan 97 15 98 210 610
Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
Kamil Kozłowski 92 0 91 183
4  Gmina Ryn Krzysztof Cybul 87 5 96 188 608,4
Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,10 207,14
Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
5 Chłopaki z Kentaki Michał Wyrozębski 90 10 95 195 599
Michał Kamiński 89 10 86 185
Marcin Mazur 99 25 95 219
6 I Liceum Ogólnokształcące Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175 581
Damian Borowy 89 5 98 192
Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Posterunek Policji w Rynie Wojciech Sadkowski 86 15 98 199 576,10
Paweł Budka 80 5 77 162
Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,10
8 Ratownictwo Medyczne Olecko Tomasz Dziokan 84 20 99 203 564
Paweł Domel 93 15 96 204
Daniel Żybura 75 0 82 157
9  KBK Krzysztof Przeorek 79 20 94 193 570
Bolesław Bagiński 92 10 92 194
Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
10 Grupa Żeglarska  OSW  ,,Zofiówka” w Rynie Marek Lenczewski 90 15 91 196 521
Dorota Lenczewska 89 20 94 203
Wojciech Winiarz 17 5 90 112
11 Związek Strzelecki STRZELEC OSW Jednostka strzelecka 1037 Gołdap Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166 518
Artur Święcki 87 20 92 199
Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
12 Spółdzielnia Inwalidów Pokój Łukasz Cieślik 54 0 83 137 516,11
Wojciech Kłos 66 15 91 172
Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie Igor Kochański 86 5 89 180 421
Marcel Jankowski 74 74 15 95
Bartosz Mścichowski 57 5 84 146

 

Klasyfikacja indywidualna
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50 m postawa leżąc, karabin 22 lr do biathlonek 50 m postawa leżąc,
karabin 7,62×39 do tarczy 50 m postawa leżąc

 

miejsce Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39 50m Suma indywidualnie
1 Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220
2 Marcin Mazur 99 25 95 219
3 Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
4 Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
5 Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,1
6 Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
8 Damian Gaik 92 25 94 211
9 Wojciech Dziokan 97 15 98 210
10 Anna Dzieża 94 20 95 209
11 Paweł Sadłowski 91 20 97 208
12 Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,1 207,14
13 Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
14 Paweł Domel 93 15 96 204
15 Dorota Lenczewska 89 20 94 203
16 Tomasz Dziokan 84 20 99 203
17 Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
18 Wojciech Sadkowski 86 15 98 199
19 Artur Święcki 87 20 92 199
20 Marek Lenczewski 90 15 91 196
21 Michał Wyrozębski 90 10 95 195
22 Bolesław Bagiński 92 10 92 194
23 Krzysztof Przeorek 79 20 94 193
24 Damian Borowy 89 5 98 192
25 Krzysztof Cybul 87 5 96 188
26 Michał Kamiński 89 10 86 185
27 Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
28 Kamil Kozłowski 92 0 91 183
29 Igor Kochański 86 5 89 180
30 Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175
31 Wojciech Kłos 66 15 91 172
32 Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166
33 Marcel Jankowski 74 74 15 163
34 Paweł Budka 80 5 77 162
35 Daniel Żybura 75 0 82 157
36 Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
37 Bartosz Mścichowski 57 5 84 146
38 Łukasz Cieślik 54 0 83 137
39 Wojciech Winiarz 17 15 90 122

 

Sokole oko – karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa stojąc

 

miejsce Zawodnicy karabin 7,62×39 50m
1 Marcin Mazur 10
2 Michal Kwiatkowski 9
3 Tomasz Dziokan 9
4 Andrzej Żmijewski 9
5 Jerzy Dziokan 8
6 Krzysztof Kozłowski 8
7 Damian Gaik 8
8 Dorota Lenczewska 8
9 Eliza Mrzilek-Święcka 8
10 Artur Święcki 7
11 Michał Kamiński 7
12 Michał Wyrozębski 7
13 Krzysztof Sekściński 7
14 Anna Dzieża 6
15 Wojciech Kłos 5
16 Marcin Stackiewicz 5
17 Marcel Jankowski 5
18 Paweł Sadłowski 4
19 Bolesław Bagiński 4
20 Marek Lenczewski 3
21 Kamil Kozłowski 1
22 Andrzej Kochański 0
23 Wojciech Dziokan 0
24 Jerzy Stackiewicz 0
25 Krzysztof Przeorek 0
26 Piotr Dziokan 0

Sędzia główny

Jacek Basiński s. kl. II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

Lista zgłoszonych zawodników na IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

lp Drużyna Zawodnicy Opiekun (zawodnicy niepełnoletni)
1 Grupa Żeglarska  OSW  ,,Zofiówka” w Rynie Marek Lenczewski Mirosław Kowalski
Dorota Lenczewska
Wojciech Winiarz
2  KBK  Krzysztof Przeorek
 Bolesław Bagiński
 Krzysztof Sekściński
3  Ratownictwo Medyczne Olecko  Tomasz Dziokan
 Paweł Domel
 Daniel Żybura
4  Gmina Ryn  Krzysztof Cybul
 Marcin Stackiewicz
 Andrzej Żmijewski
5 Spółdzielnia Inwalidów Pokój

w Rynie

 Łukasz Cieślik
 Wojciech Kłos
 Andrzej Kochański
6 I Liceum Ogólnokształcące

w Giżycku

 Katarzyna Nasierowska
 Damian Borowy
 Bruno Niezbecki
7  GARDA  Anna Dzieża
 Damian Gaik
 Dariusz Smosarski
8 Posterunek Policji w Rynie  Wojciech Sadkowski
 Paweł Budka
 Waldemar Büttner
9  HETMAN  Krzysztof Czarniecki
 Tadeusz Kwiatkowski
 Damian Szulczewski
10 Związek Strzelecki STRZELEC OSW Jednostka strzelecka 1037 Gołdap  Eliza Mrzilek-Święcka
 Artur Święcki
 Piotr Kuniszczyk
11 Chłopaki z Kentaki  Michał Wyrozębski
 Michał Kamiński
 Marcin Mazur
12 Zakład Gastronomiczno Hotelarski DZIOKAN  Wojciech Dziokan
 Krzysztof Kozłowski
 Kamil Kozłowski
13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie  Igor Kochański  Andrzej Kochański
 Marcel Jankowski
 Bartosz Mścichowski
14
15
16
17
18
19
20
21

 

ZAWIADOMIENIE O IX OTWARTYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN

ZAWIADOMIENIE O ZAWODACH

 

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN

KLUB STRZELECKI „GARDA” w Ostródzie

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

ZAPRASZAJĄ

 na

IX  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN


  1. Cel turnieju: popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, popularyzacja aktywnych form spędzania wolnego czasu, uczczenie rocznicy Konstytucji 3 Maja, spotkanie towarzyskie miłośników strzelectwa.

 

  1. Organizator:   Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Klub Strzelecki „GARDA” w Ostródzie, Sekcja Strzelecka ,,SOKÓŁ” w Rynie.

 

  1. Uczestnicy: trzyosobowe drużyny strzeleckie. W przypadku startu zawodników niepełnoletnich wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna – rodzica, opiekuna prawnego lub pełnoletniej osoby dysponującej odpowiednim upoważnieniem od rodziców lub prawnych opiekunów zawodnika.

 

  1. Termin i miejsce turnieju: 03.05 .2017r godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu (miedzy miejscowością Canki, a Rynem, zjazd w lesie z drogi – zaznaczony będzie  wiszącą żółtą taśmą). Po  zjeździe z szosy ok. 1 km do strzelnicy  ,,Sokół.” (oznaczenie żółtą taśmą).

 

  1. Rejestracja trzyosobowych drużyn do dnia 02 maja 2017 na adres e-mailowy biuro@kssokol.pl oraz 03 maja do godziny 9.30 osobiście na strzelnicy.

(nazwa drużyny, imiona, nazwiska i daty urodzenia zawodników, imię i nazwisko opiekuna w przypadku zawodników niepełnoletnich)

 

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ PRAWO DO OGRANICZENIA ILOŚCI UCZESTNIKÓW DO 20 DRUŻYN – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  1. Konkurencje

 

I -strzelanie precyzyjne z karabinka kbks do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

II – strzelanie z karabinka kbks na 50 m do klapek metalowych (biathlonek).

Po 5 strzałów –  czas strzelania ograniczony do 3 minut – postawa leżąca.

Startuje jednocześnie 2 zawodników.

III -strzelanie precyzyjne z karabinu centralnego zapłonu AK47 (Kałach) do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

 

W trakcie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa i  odrębna indywidualna.

 

  1. Konkurencja dodatkowa: ,, SOKOLE OKO” karabin sportowy kal. 7,62

 

  1. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

 

  1. Nagrody.

 

Startujący w zawodach zawodnicy będą oceniani drużynowo i indywidualnie:

  1. Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostanie pucharem i medalami dla członków drużyny ufundowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.
  2. Miejsca II i III w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostaną medalami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.
  3. Pierwsze trzy miejsca w prowadzonej odrębnie klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostaną medalami Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

 

 

 

Opłata startowa  za 3 osoby 120 zł  (w tym opłata za amunicję i posiłek) na miejscu.

 

Kierownik zawodów: Grzegorz Niezbecki  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,

Konsultant zawodów z ramienia: Ewa Büttner

Zabezpieczenie medyczne:

Zespół ratowników medycznych

– Izabela Gorlo

Tomasz Dziokan

Marcin Mielniczek,

Obsada sędziowska:

– Krzysztof Czarniecki s. kl. III

– Jerzy Dziokan s. kl III

– Mirosław Kowalski s. kl. III

– Jerzy Maruchacz s. kl. III

– Marcin Mazur s. kl. III

– Grzegorz Sawicz s. kl .III

Sędziowie techniczni:

– Bolesław Bagiński

– Piotr Dziokan

– Wojciech Dziokan

– Krzysztof Przeorek

– Paweł Sadłowski

– Krzysztof Sekściński

– Michał Wyrozębski

 

 

Przepisy bezpieczeństwa zawarto w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszego zawiadomienia oraz zostaną one omówione przed zawodami.

 W przerwie zawodów spotkanie koleżeńskie przy grochówce, herbacie i kawie.                          

                                                                               

                                                                            ORGANIZATOR

 REGULAMIN IX Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy Ryn

Formularz rejestracyjny na IX OTWARTE ZAWODY STRZELECKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN

 

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego – KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

SEKCJA STRZELECKA „SOKÓŁ” RYN

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

pod patronatem Starosty Powiatu Giżyckiego

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Ryn 22 kwietnia 2017

 

Obsada Sędziowska

Sędzia Główny – Waldemar Büttner s. kl. II

Kierownik Biura Obliczeń – Jerzy Maruchacz s. kl. III

Kierownik Zawodów – Grzegorz Niezbecki s. kl. III

Sędzia Strzelań – Marcin Mazur s. kl. III

Sędzia Strzelań – Jerzy Dziokan s. kl. III

Sędziowie techniczni:

Bolesław Bagiński, Paweł Sadłowski, Piotr Dziokan, Wojciech Dziokan, Krzysztof Przeorek.

 

 

Eliminacje

Protokół nr 1

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 321
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 301,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 281,1
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 272,2
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

 

Klasyfikacja Drużynowa

Protokół nr 2

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 600
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 581,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 556,2
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 454,1
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

Klasyfikacja indywidualna

Protokół nr 3

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

zawodnicy 50m 22lr 50 m biathlonki 50 m KCZ 7,62 RAZEM
1 Bruno Niezbecki 94 25 95 214
2 Adam Onyszczak 92,1 25 90 207,1
3 Marek Lenczewski 88 20 96 204
4 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
5 Marcin Popławski 87 20 94 201
6 Szymon Bednarz 93,2 10 93 196,2
7 Jakub Lichocki 89 15 92 196
8 Wojciech Winiarz 82 25 88 195
9 Damian Borowy 78,1 0 93 171,1
10 Przemysław Dudziński 77 10 83 170
11 Krzysztof Dziewa 62 0 97 159
12 Igor Kochański 80 20 100
13 Marcel Jankowski 76 20 96
14 Jakub Dorożko 83 10 93
15 Kacper Sawoń 76 10 86
16 Anna Bandurów 81 5 86
17 Marcin Bieleniewicz 69 15 84
18 Maksymilian Steć 72 10 82
19 Sandra Błażuk 72 5 0 77
20 Emilia Świder 67 10 77
21 Kamil Bandurów 43 20 63
22 Magda Pisiak 49 10 59
23 Magda Malinowska 51,1 0 51,1
24 Jan Konstantynowicz 46 0 46
25 Jakub Ćwik 37 0 37
26 Wiktor Orzechowski 28 5 33
27 Paweł Borysiewicz 31 0 31

 

Klasyfikacja indywidualna w kategorii uczniowie gimnazjum

Protokół nr 4

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Zawodnicy 50 m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
2 Igor Kochański 80 20 100
3 Marcel Jankowski 76 20 96
4 Jakub Dorożko 83 10 93
5 Anna Bandurów 81 5 86
6 Maksymilian Steć 72 10 82
7 Emilia Świder 67 10 77
8 Kamil Bandurów 43 20 63
9 Jakub Ćwik 37 0 37
10 Wiktor Orzechowski 28 5 33

 

 

Zawody sponsorowane w całości przez Powiat Giżycki, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie i Sekcję Strzelecką „SOKÓŁ” Ryn przeprowadzono wg regulaminu własnego organizatorów.
Protestów nie zgłaszano.

 

Sędzia Główny

 

Waldemar Büttner

 

 

 

 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

Lista zgłoszonych zawodników

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

Lp Drużyna Zawodnicy opiekun
1. I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku Damian Borowy Iwona Rosa/Beata Budzińska
Jakub Lichocki
Bruno Niezbecki
2.  Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku – Grupa Żeglarska Ryn  Marek Lenczewski  Marek Lenczewski
 Dorota Lenczewska
 Wojciech Winiarz
3.  Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie – drużyna o profilu policyjnym Adam Onyszczak  Paweł Kraśniewski
 Przemysław Dudziński
Sandra Błażuk
 4.  Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie – drużyna o profilu wojskowym  Szymon Bednarz  Paweł Kraśniewski
Marcin Popławski
Krzysztof Dziewa
 5.  Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku  Aleksandra Kotowska  Małgorzata Rakowska-Ożga
 Magda Malinowska
 Kacper Sawoń
 6.  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza  Jan Konstantynowicz  Marcin Bieleniewicz
 Marcin Bieleniewicz
Paweł Borysiewicz
 7. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna I

 Marcel Jankowski  Aldona Lemieszek
 Maksymilian Steć
 Kamil Bandurów
 8. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna II

 Wiktor Orzechowski  Aldona Lemieszek
 Jakub Ćwik
 Igor Kochański
 9. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna III

 Anna Bandurów  Aldona Lemieszek
 Emilia Świder
 Jakub Dorożko

 

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

ZAWIADOMIENIE O ZAWODACH

 

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

ZAPRASZA

SZKOŁY ŚREDNIE i PLACÓWKI OŚWIATOWE

na

OBJĘTE PATRONATEM STAROSTY POWIATU GIŻYCKIEGO

 

I MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA STRZELECKIE POWIATU GIŻYCKIEGO

1. Cel turnieju: popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, popularyzacja sportu strzeleckiego i aktywnych form spędzania wolnego czasu przez młodzież. Spotkanie koleżeńskie uczniów szkół średnich i placówek oświatowych.

2. Organizator:   Sekcja Strzelecka ,,Sokół” w Rynie. Patronat: Starosta Powiatu Giżyckiego

3. Uczestnicy: trzyosobowe drużyny strzeleckie złożone z uczniów szkół średnich i placówek oświatowych Powiatu Giżyckiego oraz reprezentacje innych szkół zaproszone przez organizatorów. W przypadku startu uczniów niepełnoletnich wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna – nauczyciela lub rodzica, bądź pełnoletniej osoby dysponującej odpowiednim upoważnieniem od rodziców lub prawnych opiekunów zawodnika.

4. Termin i miejsce turnieju: 22.04 .2017r godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ” m. Canki k. Rynu (za m. Canki – 1 km. przed Rynem,  pierwszy zjazd – w lesie z drogi w prawo – zaznaczony będzie  wiszącą żółtą taśmą ). Po  zjeździe z szosy ok. 1 km do strzelnicy  ,,Sokół”.

5. Rejestracja trzyosobowych drużyn do dnia 17 kwietnia 2017 na adres e-mailowy biuro@kssokol.pl

wg treści: nazwa szkoły lub placówki oświatowej, imiona, nazwiska i daty urodzenia zawodników, imię i nazwisko opiekuna w przypadku zawodników niepełnoletnich

lub

karta zgłoszenia pobrana za strony www.kssokol.pl przesłana na adres biuro@kssokol.pl

6. Formuła zawodów:

 

– eliminacje:

I -strzelanie precyzyjne z karabinka kbks do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca.

II – strzelanie z karabinka kbks na 50 m do klapek metalowych (biathlonek).

Po 5 strzałów –  czas strzelania ograniczony do 3 minut – postawa leżąca.

Startuje jednocześnie 2 zawodników.

finały – biorą w nich udział cztery drużyny z największym dorobkiem punktowym

I -strzelanie precyzyjne z karabinu centralnego zapłonu AK47 (Kałach) do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca.

 W trakcie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa i  indywidualna.

Startują drużyny trzyosobowe.

 7. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

8. Nagrody.

Startujący w zawodach zawodnicy będą oceniani drużynowo i indywidualnie:

  1. Pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostaną pucharami ufundowanymi przez Starostę Powiatu Giżyckiego.
  2. Pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostaną pucharami ufundowanymi przez Sekcję Strzelecką „SOKÓŁ” w Rynie.
  3. Pierwsze trzy miejsca w prowadzonej odrębnie klasyfikacji indywidualnej szkół gimnazjalnych nagrodzone zostaną pucharem za miejsce I i medalami za miejsce II i III ufundowanymi przez Dyrektora Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rynie.

Wszystkie startujące drużyny otrzymają dyplomy.

9. Osoby funkcyjne

Kierownik zawodów: Grzegorz Niezbecki – sędzia klasy III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński – sędzia klasy II

Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner – sędzia klasy II

Kierownik strzelań: Grzegorz Sawicz s. kl. III,

Sędziowie strzelań: Krzysztof Czarniecki s.kl.III, Jerzy Dziokan s. kl.III, Mirosław Kowalski s. kl. III, Jerzy Maruchacz s. kl.III,  Marcin Mazur s.kl.III,  Grzegorz  Sawicz s.kl III,

Sędziowie techniczni: Krzysztof Przeorek, Krzysztof Sekściński, Bolesław Bagiński.

Sekretarz zawodów: Aldona Lemieszek

10. Zabezpieczenie medyczne: lek. med. Jacek Basiński,

                                                  ratownik medyczny Krzysztof Przeorek

11. Catering: Jerzy Dziokan, Wojciech Dziokan, Piotr Dziokan

12. Przepisy bezpieczeństwa zawarto w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszego zawiadomienia oraz zostaną one omówione przed zawodami.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wizerunku osób uczestniczących w zawodach do potrzeb promocji klubu oraz PZSS.

         

 

 

W przerwie zawodów spotkanie koleżeńskie przy grochówce, herbacie i kawie.                          

 

ORGANIZATOR

 

Formularz rejestracyjny na I MMSPG

REGULAMIN I Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Giżyckiego

WYNIKI – VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI o PUCHAR KIEROWNIKA SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” w Rynie

VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI

 o PUCHAR KIEROWNIKA  SEKCJI STRZELECKIEJ

,,SOKÓŁ” w Rynie rostrzygniety

 

W dniu 17 grudnia dokończone zostały zawody rozgrywane w niedzielę 11 grudnia, a  przerwane z powodu zapadającego zmroku.

Przed dekoracją zwycięzców tradycyjnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie serdeczne życzenia. Wielkie dzięki Strażnikowi Tradycji – Jurkowi Maruchaczowi.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

KONKURENCJE KARABINOWE

I. Grzegorz Niezbecki

II. Piotr Dziokan

III. Bruno Niezbecki

KONKURENCJE PISTOLETOWE

I. Grzegorz Niezbecki

II. Jerzy Dziokan

III. Grzegorz Sawicz

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

I. Grzegorz Niezbecki

II. Jerzy Dziokan

III. Grzegorz Sawicz

 

Tabela wyników

Nazwisko i imię kbks 100m kbks dzwon 7,62×39 100m 7,62×39 50m kbks 50 m KARABIN RAZEM pistolet 9mm popery pistolet 9mm tarcza 25m PISTOLET RAZEM RAZEM
NIEZBECKI GRZEGORZ 36 20 83 88 84 311 25 80 105 416
DZIOKAN JERZY 23 5 72 89,2 78 267,2 25 71 96 363,2
SAWICZ GRZEGORZ 21 15 62 95 54 247 25 63 88 335
MAZUR MARCIN 38 5 70 76 74 263 25 37 62 325
SEKŚCIŃSKI KRZYSZTOF 29 5 85 84 51 254 25 29 54 308
NIEZBECKI BRUNO 29 15 75 87 63 269 25 0 25 294
MARUCHACZ JERZY 46 15 60 87 50 258 25 10 35 293
DZIOKAN PIOTR 40 15 60 89 77 281 10 0 10 291
PRZEOREK KRZYSZTOF 40 10 70 77 35 232 25 20 45 277
KOWALSKI MIROSŁAW 40 10 28 78 70 226 25 13 38 264
SADŁOWSKI PAWEŁ 39 10 72 90 0 211 0 0 0 211
LENKIEWICZ MARCIN 46 15 45 77,1 0 183,1 0 0 0 183,1
DZIOKAN WOJCIECH 20 0 61 78 0 159 0 0 0 159
BÜTTNER WALDEMAR 2 0 80 75 0 157 0 0 0 157
BAGIŃSKI BOLESŁAW 0 0 0 0 52 52 25 43 68 120
BASIŃSKI JACEK 0 0 60 0 0 60 0 0 0 60

VII ZIMOWY TURNIEJ STRZELECKI o PUCHAR KIEROWNIKA SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” w Rynie – dotychczasowe wyniki

Deszcz oraz zapadające ciemności nie pozwoliły dokończyć zawodów. Dokończenie zawodów w sobotę 17 grudnia.

Dotychczasowe wyniki przedstawiają się następująco:

M-CE Nazwisko i imię kbks 100m kbks dzwon 7,62×39 100m 7,62×39 50m RAZEM
1 NIEZBECKI GRZEGORZ 36 20 83 88 227
2 SADŁOWSKI PAWEŁ 39 10 72 90 211
3 MARUCHACZ JERZY 46 15 60 87 208
4 NIEZBECKI BRUNO 29 15 75 87 206
5 DZIOKAN PIOTR 40 15 60 89 204
6 SEKŚCIŃSKI KRZYSZTOF 29 5 85 84 203
7 PRZEOREK KRZYSZTOF 40 10 70 77 197
8 SAWICZ GRZEGORZ 21 15 62 95,3 193,3
9 DZIOKAN JERZY 23 5 72 89,2 189,2
10 MAZUR MARCIN 38 5 70 76 189
11 LENKIEWICZ MARCIN 46 15 45 77,1 183,1
12 DZIOKAN WOJCIECH 20 0 61 78 159
13 BÜTTNER WALDEMAR 2 0 80 75 157
14 KOWALSKI MIROSŁAW 40 10 28 78 156
15 BASIŃSKI JACEK 0 0 60 0 60