WYNIKI II Otwartych Zawodów Strzeleckich CITTASLOW

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

II  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI  ŚLIMAKA:

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW-

 

WYNIKI

  1. Wielobój strzelecki

 

zawodnicy 50m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Niezbecki Grzegorz 96 20 99 215
2 Bełbot Szymon 98,3 25 90 213
3 Staszewski Mirosław 94,3 20 99 213
4 Sadkowski Wojciech 93,2 20 97 210
5 Büttner Waldemar 89,1 20 100 209
6 Dziokan Wojciech 93,1 20 95 208
7 Dziokan Jerzy 92 15 98 205
8 Sawicz Grzegorz 94 10 100 204
9 Dziokan Piotr 93 20 91 204
10 Kwiatkowski Tadeusz 89 15 99 203
11 Żmijewski Andrzej 90 10 100 200
12 Cantop Katarzyna 95 10 94 199
13 Lenkiewicz Marcin 94,1 10 95 199
14 Przeorek Krzysztof 90,2 15 94 199
15 Wyszomirski Tomasz 89 15 95 199
16 Komosa Tomasz 84 20 93 197
17 Bagiński Bolesław 83 15 97 195
18 Fit Mateusz 87,1 10 96 193
19 Basiński Bartosz 81 15 96 192
20 Sulej Bronisław 85 10 96 191
21 Wyrozębski Michał 83,1 10 95 188
22 Dziokan Tomasz 85,1 5 97 187
23 Basiński Jacek 71 15 96 182
24 Lachowicz Henryk 79 25 77 181
25 Cantop Diter 88,1 0 91 179
26 Kozłowski Krzysztof 87 0 88 175
27 Kowalski Mirosław 82 0 87 169
28 Kamiński Jarosław 84 0 75 159
29 Kamiński Michał 84 0 74 158
30 Zajkowski Paweł 69 5 79 153
31 Czarniecki Krzysztof 81 0 68 149

 

 

  1. Sokole oko          
  1. Sokole oko
zawodnicy KCZ 7,62
1 Mazur Marcin 10
2 Komosa Tomasz 9
3 Büttner Waldemar 9
4 Basiński Jacek 8
5 Dziokan Tomasz 8
6 Lachowicz Henryk 8
7 Wyszomirski Tomasz 7
8 Sulej Bronisław 7
9 Zmijewski Andrzej 7
10 Dziokan Piotr 7
11 Staszewski Mirosław 6
12 Fit Mateusz 6
13 Lenkiewicz Marcin 6
14 Przeorek Krzysztof 6
15 Kamiński Jarosław 5
16 Wyrozębski Michał 5
17 Cantop Katarzyna 5
18 Dziokan Jerzy 4
19 Kamiński Michał 4
20 Sadkowski Wojciech 4
21 Kowalski Mirosław 4
22 Kwiatkowski tadeusz 4
23 Sawicz Grzegorz 3
24 Czarniecki Krzysztof 3
25 Basiński Bartosz 2
26 Bagiński Bolesław 2
27 Kozłowski Krzysztof 1
28 Dziokan Wojciech 1
29 Cantop Diter 0

 

 

Sędzia Główny

Jacek Basiński

KURS PROWADZĄCEGO STRZELANIE

Kurs na prowadzącego strzelanie PZSS  odbędzie się w dniach:

6,7,8 października

Godziny zostaną podane w późniejszym terminie.

 

 

Zainteresowanych proszę o przesłanie mailem  (marcin.mazur74@o2.pl):

1) imię i nazwisko

2) numer pesel

3) adres zameldowania

4) numer patentu PZSS

5) numer licencji PZSS – zawodniczej lub sędziowskiej

 

Opłaty

–  350 zł gotówką

–  50zł legitymacja – wpłata na konto PZSS   (Rachunek bieżący PZSS: 60 1060 0076 0000 3200 0136 9459 Bank BPH SA o/Warszawa).

 

Potwierdzenie wpłaty 50zł

Wpłatę gotówką 350zł  z pozostałymi  informacjami dostarczyć  do:

Marcina Mazur

tel.607 798 322.

mail: marcin.mazur74@o2.pl

II OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O STATUETKI ŚLIMAKA: MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA–CITTASLOW

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN 

SEKCJA  STRZELECKA  ,,S O K Ó Ł” w RYNIE 

ZAPRASZAJĄ na II  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI  ŚLIMAKA:

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW-

                                     

  1. Cel turnieju : popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego,

INTEGRACJA  W RAMACH ,, CITTASLOW”, spotkanie towarzyskie

Mieszkańców, Samorządowców i Gości z innych Gmin i Miast.

  1. Organizator:  Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Sekcja Strzelecka ,,Sokół” w Rynie.
  2. Termin i miejsce turnieju: 24.09.2017r  godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu ( za Rynem  1 km w kierunku Giżycka – w lesie zjazd z drogi w lewo,

zaznaczone będzie żółtą taśmą, od Giżycka w prawo 100 m  za m. Canki).

 

  1. Konkurencje: Karabinek KBKS Brno kal. 22 – 3 strzały próbne, 10 ocenianych

do tarczy z pozycji leżącej,  5 strzałów z pozycji leżącej do biathlonek – cel reaktywny.

Karabin centralnego zapłonu  7.62 x 39 AK 47 ,, Kałach”

     – 3 strzały próbne , 10 ocenianych z pozycji leżącej  – 50 m. tarcza 23p.

Klasyfikacja indywidualna łącznie za wynik z  wszystkich 3 konkurencji.

  1. Konkurencja dodatkowa o medal  strzelca:  ,,Sokole Oko” AK-47 kal. 7,62
  2. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

Startują zawodnicy  w wieku pow. 16 lat, z opiekunem pełnoletnim  od -14 lat.

 

  1. Osoby funkcyjne

Kierownik Zawodów : Jerzy Dziokan  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

      Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,

      Biuro obliczeń: Grzegorz Niezbecki s. kl. III, Jerzy Maruchacz s. kl.III

Amunicyjny: Grzegorz Sawicz s. kl. III.

Kierownik Strzelań :  Grzegorz Sawicz , s.kl.III

 

Sędziowie konkurencji:

KBKS kal. 22 – Marcin Mazur s. kl.III

AK – 47  kal. 7,62 – Grzegorz Sawicz s. kl.III

,,Sokole Oko” AK-47, kal. 7,62 – Marcin Mazur s, kl.III

Sędziowie techniczni: Wojciech Dziokan, Bartosz Słowikowski, Marcin Lenkiewicz,

                                               Sadłowski Paweł , Krzysztof Przeorek                                  

 

  1.   Zabezpieczenie medyczne: ratownik medyczny Krzysztof Przeorek, Tomasz Dziokan
  2. Catering : grill na miejscu

10.Kontakt telefoniczny :  Mirosław Kowalski 604 597 931

  1. Opłata startowa na miejscu -50 zł.

12.Nagrody: I, II, III m. statuetki, IV,V,VI – dyplomy – wręczenie nagród

        podczas podsumowania w Ryńskim Centrum Kultury o godz. 16.00

13.Przepisy bezpieczeństwa zostaną omówione przed zawodami.

 

Podczas zawodów  w trakcie przerwy spotkanie integracyjne

                przy grillu, kawie i herbacie.

 

                                     – organizatorzy  zawodów

Prace gospodarcze na strzelnicy

Na sobotę 26 sierpnia br na godz 9.00 Krzysiek Sekściński zaprasza członków klubu na strzelnicę celem przeprowadzenia robót modernizacyjnych.

Pamięci Jerzego Cieśli

Odszedł od nas
inspektor Jerzy Cieśla

 

Sekretarz Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego
Prezes Klubu Strzeleckiego ,,Garda” w  Ostródzie
Honorowy Członek Sekcji Strzeleckiej ,,Sokół” w Rynie Zasłużony dla Strzelectwa Sportowego w Gminie Ryn.

 

Kolega Jerzy Cieśla od początku pomagał nam

w organizacji naszej  Sekcji  i  wznowieniu działania strzelnicy sportowej w Rynie.

Był wielkim mentorem i przyjacielem naszego klubu. Swoją  wiedzą i serdecznością wspierał wiele związków strzeleckich w regionie i kraju.

 

Żegnamy naszego  wielkiego Przyjaciela.

Panie Jerzy – będzie nam Pana bardzo brakowało.

 

Cześć Twojej Pamięci

 

                 -Zarząd Sekcji Strzeleckiej ,,Sokół” w Rynie

 

 

Wyniki

 

Klasyfikacja – dwubój karabin 22 lr, karabin 7,62×39 do tarczy 50 m postawa leżąc
miejsce Zawodnicy 22 lr 50m AK 50m SUMA
1 Krzysztof Sekściński 95,2 95,2 190,4
2 Jerzy Dziokan 93,1 96,1 189,2
3 Grzegorz Sawicz 98,3 90,1 188,4
4 Waldemar Büttner 97,1 90 187,1
5 Wojciech Dziokan 93 93,2 186,2
6 Marcin Mazur 94,1 92,1 186,2
7 Michał Wyrozębski 89,2 96,1 185,3
8 Tomasz Wyszomirski 94,2 89 183,2
9 Grzegorz Niezbecki 94 89,2 183,2
10 Marcin Lenkiewicz 98,4 84 182,4
11 Bruno Niezbecki 95,2 87 182,2
12 Jerzy Maruchacz 87 95,1 182,1
13 Katarzyna Cantop 93,4 87,1 180,5
14 Michał Kamiński 88 88 176
15 Andrzej Korkusz 86 84,1 170,1
16 Henryk Lachowicz 77,1 92,1 169,2
17 Bronisław Sulej 93,1 73 166,1
18 Diter Cantop 78 87 165
19 Krzysztof Przeorek 84 76 160

 

 

 

ZAWODY KLUBOWE 09 lipca 2017

KOMUNIKAT O ZAWODACH                                                                                                              Zarząd Sekcji Strzeleckiej  ,,SOKÓŁ” informuje,

że dnia 09.lipca 2017r o godz. 10.00 przeprowadzone

zostaną zawody strzeleckie dla Członków i Kandydatów naszego klubu.

Zawody traktujemy również jako spotkanie integracyjne  członków ,,Sokoła”( POZNANIE NOWYCH KOLEGÓW)

 

Planujemy dwie konkurencje karabinowe:

 

  1. Karabinek sportowy kal. 22/5,6 mm odległość 50m
  2. Karabin sportowy AK-47 odległość 50m

Strzelamy z pozycji leżącej.                                                                                                 W każdej konkurencji 3 strzały próbne

plus 10 ocenianych. Klasyfikacja generalna.

Dopuszcza się  w zawodach własną broń  zawodników.

 

Osoby funkcyjne:

Kierownik  Zawodów: Mirosław Kowalski

Sędzia Główny : Jacek Basiński

Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner

Biuro Obliczeń: Grzegorz Niezbecki,

Kierownik Strzelań: Grzegorz Sawicz

Sędziowie konkurencji: Marcin Mazur, Krzysztof Czarniecki,

Prowadzący strzelanie:  Jerzy Maruchach, Krzysztof Przeorek,

Piotr Dziokan, Marcin Lenkiewicz

Sędziowie techniczni: Bolesław Bagiński, Krzysztof Sekściński

 

Zabezpieczenie medyczne: Krzysztof Przeorek rat.med.

Tomasz Dziokan  rat. med.

Kurs dla prowadzącego strzelanie

Kurs na prowadzącego strzelanie PZSS  odbędzie się w dniach:

14 lipca – część teoretyczna

15 lipca – część praktyczna (podczas zawodów KS SOKÓŁ  na strzelnicy W Rynie).

Godziny zostaną podane w późniejszym terminie.

 

 

Potrzebne dokumenty:

– patent strzelecki PZSS (skan)

– licencja Strzelecka PZSS (skan)
– imię i nazwisko
– data i miejsce urodzenia
– pesel
– adres zameldowania z kodem pocztowym

– dowód osobisty skan

Opłaty

–  350 zł wplata do skarbnika KS SOKÓŁ

–  50zł legitymacja na konto PZSS

Rachunek bieżący PZSS: 60 1060 0076 0000 3200 0136 9459
Bank BPH SA o/Warszawa. Potwierdzenie wpłaty z resztą dokumentów do skarbnika.

Dokumenty dostarczyć do dnia 1 lipca do Skarbnika KS SOKÓŁ.