WYNIKI II Otwartych Zawodów Strzeleckich CITTASLOW

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

II  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI  ŚLIMAKA:

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW-

 

WYNIKI

  1. Wielobój strzelecki

 

zawodnicy 50m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Niezbecki Grzegorz 96 20 99 215
2 Bełbot Szymon 98,3 25 90 213
3 Staszewski Mirosław 94,3 20 99 213
4 Sadkowski Wojciech 93,2 20 97 210
5 Büttner Waldemar 89,1 20 100 209
6 Dziokan Wojciech 93,1 20 95 208
7 Dziokan Jerzy 92 15 98 205
8 Sawicz Grzegorz 94 10 100 204
9 Dziokan Piotr 93 20 91 204
10 Kwiatkowski Tadeusz 89 15 99 203
11 Żmijewski Andrzej 90 10 100 200
12 Cantop Katarzyna 95 10 94 199
13 Lenkiewicz Marcin 94,1 10 95 199
14 Przeorek Krzysztof 90,2 15 94 199
15 Wyszomirski Tomasz 89 15 95 199
16 Komosa Tomasz 84 20 93 197
17 Bagiński Bolesław 83 15 97 195
18 Fit Mateusz 87,1 10 96 193
19 Basiński Bartosz 81 15 96 192
20 Sulej Bronisław 85 10 96 191
21 Wyrozębski Michał 83,1 10 95 188
22 Dziokan Tomasz 85,1 5 97 187
23 Basiński Jacek 71 15 96 182
24 Lachowicz Henryk 79 25 77 181
25 Cantop Diter 88,1 0 91 179
26 Kozłowski Krzysztof 87 0 88 175
27 Kowalski Mirosław 82 0 87 169
28 Kamiński Jarosław 84 0 75 159
29 Kamiński Michał 84 0 74 158
30 Zajkowski Paweł 69 5 79 153
31 Czarniecki Krzysztof 81 0 68 149

 

 

  1. Sokole oko          
  1. Sokole oko
zawodnicy KCZ 7,62
1 Mazur Marcin 10
2 Komosa Tomasz 9
3 Büttner Waldemar 9
4 Basiński Jacek 8
5 Dziokan Tomasz 8
6 Lachowicz Henryk 8
7 Wyszomirski Tomasz 7
8 Sulej Bronisław 7
9 Zmijewski Andrzej 7
10 Dziokan Piotr 7
11 Staszewski Mirosław 6
12 Fit Mateusz 6
13 Lenkiewicz Marcin 6
14 Przeorek Krzysztof 6
15 Kamiński Jarosław 5
16 Wyrozębski Michał 5
17 Cantop Katarzyna 5
18 Dziokan Jerzy 4
19 Kamiński Michał 4
20 Sadkowski Wojciech 4
21 Kowalski Mirosław 4
22 Kwiatkowski tadeusz 4
23 Sawicz Grzegorz 3
24 Czarniecki Krzysztof 3
25 Basiński Bartosz 2
26 Bagiński Bolesław 2
27 Kozłowski Krzysztof 1
28 Dziokan Wojciech 1
29 Cantop Diter 0

 

 

Sędzia Główny

Jacek Basiński