KLUBOWE ZAWODY STRZELECKIE DLA CZŁONKÓW SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” RYN z okazji X – lecia powstania KLUBU.

KLUBOWE ZAWODY STRZELECKIE

DLA CZŁONKÓW SEKCJI STRZELECKIEJ ,,SOKÓŁ” RYN

z okazji  X – lecia

powstania KLUBU.

 

07 – 08.10.2017R. GODZ. 10.00

 

W zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie SS SOKÓŁ Ryn oraz zaproszeni goście

 

Celem turnieju jest integracja Członków i Kandydatów SS ,,Sokół”

 

Przed rozpoczęciem zawodów krótkie zebranie  Członków i Kandydatów

naszej Sekcji. Obecność obowiązkowa.

 

Kierownik zawodów : Krzysztof Czarniecki s. kl.III

Sędzia Główny: Jacek Basiński s. kl.II

Kierownik Biura Obliczeń : Waldemar Büttner s. kl. II

Jerzy Maruchacz – członek s. kl. III

Grzegorz Niezbecki – członek  s. kl. III

KONKURENCJE:

  1. KARABINOWE
    1. Strzelba gładkolufowa – strzelanie do poperów
    2. Strzelba gładkolufowa – strzelanie do rzutek
    3. Strzelanie z AK-47 do tarczy NT23p z odległości 100m pozycja leżąc.
    4. strzelanie z AK – 47 do tarczy NT23p z odległości 50m pozycja stojąc.

Kierownik strzelań : Grzegorz Sawicz.

Prowadzący: Marcin Mazur s. kl.III

Mirosław Kowalski s. kl. III

  1. PISTOLETOWE
    1. Pistolet centralnego zapłonu kal. 9mm strzelanie do tarczy TS-4

na odległość 25m ( trzy strzały próbne + 10 ocenianych)

  1. Pistolet centralnego zapłonu kal. 9 mm – strzelanie do celów

reaktywnych na odległość 20 i 25 m.

Kierownik strzelań: Jerzy Dziokan s. kl. III

Prowadzący:  Marcin Mazur s. kl.III

Krzysztof Czarniecki s. kl. III

UWAGA: Klasyfikacja generalna za I i II dzień zawodów

 

Broń i amunicja własna zawodników do konkurencji pistoletowych.

Broń i amunicja własna do konkurencji karabinowych dopuszczona drugiego dnia zawodów.

Zasady bezpieczeństwa zostaną omówione bezpośrednio przed zawodami i każdą konkurencją.

 

Zarząd prosi członków i kandydatów o przybycie na zawody w koszulkach klubowych.

 

Powiadamia:  Zarząd Sekcji Strzeleckiej ,,Sokół” w Rynie

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE z okazji X-lecia powstania SS SOKÓŁ „RYN”

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ” w RYNIE

         

ZAPRASZA NA

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

z okazji X-lecia powstania naszego klubu strzeleckiego.

+

                                    

  1. Cel turnieju: popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, integracja  pasjonatów strzelectwa sportowego.

 

  1. Organizator :   Sekcja Strzelecka ,, Sokół ‘’ w Rynie.

 

 

  1. Termin i miejsce turnieju: 07.10. 2017r  godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu ( za Rynem  1 km w kierunku Giżycka – w lesie zjazd z drogi w lewo, zaznaczone będzie żółtą taśmą, od Giżycka w prawo 100 m  za m. Canki).

 

  1. Konkurencje:

 

– Karabinek KBKS Brno kal. 22

– 3 strzały próbne, 10 ocenianych do tarczy TS-4 z postawy leżącej, dystans 50 m

– 5  strzałów z postawy leżącej do biathlonek – cel reaktywny, dystans 50m.

Karabin centralnego zapłonu  7.62 x 39 AK 47 ,, Kałach”

      – 3 strzały próbne , 10 ocenianych z postawy leżącej  – 50 m. tarcza 23p.

 

Klasyfikacja indywidualna łącznie za wynik z  wszystkich 3 konkurencji.

 

  1. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

 

Uwaga: Dodatkowa konkurencja ,,niespodzianka”

 

Startują zawodnicy  tylko w wieku pow. 16 lat, z opiekunem pełnoletnim  od -14 lat.

 

  1. Osoby funkcyjne

Kierownik Zawodów : Mirosław Kowalski  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

      Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II, inst.. strzelectwa,

                                   Asystenci: Grzegorz Niezbecki s. kl. III, Jerzy Maruchach s. kl.III

Amunicyjny: Grzegorz Sawicz

Kierownik Strzelań :  Grzegorz Sawicz

 

Sędziowie strzelań :   Jerzy Dziokan s. kl.III, Mirosław Kowalski s.kl.III

                                            Marcin Mazur s. kl.III, Krzysztof Czarniecki s. kl.III

Sędziowie techniczni: Piotr Dziokan, Diter Cantop, Krzysztof Przeorek, ,

Bartłomiej Słowikowski.

                                            

 

  1.   Zabezpieczenie medyczne: ratownicy medyczni: Tomasz Dziokan, Krzysztof Przeorek.

9.Kontakt telefoniczny :  Mirosław Kowalski 604 597 931

  1. Opłata startowa  50 zł.

11.Nagrody; I m-ce statuetka, II, III m-ce, medale, miejsca IV,V,VI – dyplomy.

12.Przepisy bezpieczeństwa zostaną omówione przed zawodami.

 

UWAGA: W trakcie zawodów otwartych rozegrane zostaną również zawody klubowe dla zawodników posiadających licencję PZSS wg zasad określonych w odrębnym komunikacie.

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW STARTUJĄCYCH JEDNOCZEŚNIE W ZAWODACH KLUBOWYCH NIE BĘDĄ UJMOWANE W KLASYFIKACJI ZAWODÓW OTWARTYCH.

 

Podczas zawodów  w trakcie przerwy spotkanie integracyjne

                przy ciepłym posiłku, kawie , herbacie.

WYNIKI II Otwartych Zawodów Strzeleckich CITTASLOW

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

II  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI  ŚLIMAKA:

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW-

 

WYNIKI

  1. Wielobój strzelecki

 

zawodnicy 50m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Niezbecki Grzegorz 96 20 99 215
2 Bełbot Szymon 98,3 25 90 213
3 Staszewski Mirosław 94,3 20 99 213
4 Sadkowski Wojciech 93,2 20 97 210
5 Büttner Waldemar 89,1 20 100 209
6 Dziokan Wojciech 93,1 20 95 208
7 Dziokan Jerzy 92 15 98 205
8 Sawicz Grzegorz 94 10 100 204
9 Dziokan Piotr 93 20 91 204
10 Kwiatkowski Tadeusz 89 15 99 203
11 Żmijewski Andrzej 90 10 100 200
12 Cantop Katarzyna 95 10 94 199
13 Lenkiewicz Marcin 94,1 10 95 199
14 Przeorek Krzysztof 90,2 15 94 199
15 Wyszomirski Tomasz 89 15 95 199
16 Komosa Tomasz 84 20 93 197
17 Bagiński Bolesław 83 15 97 195
18 Fit Mateusz 87,1 10 96 193
19 Basiński Bartosz 81 15 96 192
20 Sulej Bronisław 85 10 96 191
21 Wyrozębski Michał 83,1 10 95 188
22 Dziokan Tomasz 85,1 5 97 187
23 Basiński Jacek 71 15 96 182
24 Lachowicz Henryk 79 25 77 181
25 Cantop Diter 88,1 0 91 179
26 Kozłowski Krzysztof 87 0 88 175
27 Kowalski Mirosław 82 0 87 169
28 Kamiński Jarosław 84 0 75 159
29 Kamiński Michał 84 0 74 158
30 Zajkowski Paweł 69 5 79 153
31 Czarniecki Krzysztof 81 0 68 149

 

 

  1. Sokole oko          
  1. Sokole oko
zawodnicy KCZ 7,62
1 Mazur Marcin 10
2 Komosa Tomasz 9
3 Büttner Waldemar 9
4 Basiński Jacek 8
5 Dziokan Tomasz 8
6 Lachowicz Henryk 8
7 Wyszomirski Tomasz 7
8 Sulej Bronisław 7
9 Zmijewski Andrzej 7
10 Dziokan Piotr 7
11 Staszewski Mirosław 6
12 Fit Mateusz 6
13 Lenkiewicz Marcin 6
14 Przeorek Krzysztof 6
15 Kamiński Jarosław 5
16 Wyrozębski Michał 5
17 Cantop Katarzyna 5
18 Dziokan Jerzy 4
19 Kamiński Michał 4
20 Sadkowski Wojciech 4
21 Kowalski Mirosław 4
22 Kwiatkowski tadeusz 4
23 Sawicz Grzegorz 3
24 Czarniecki Krzysztof 3
25 Basiński Bartosz 2
26 Bagiński Bolesław 2
27 Kozłowski Krzysztof 1
28 Dziokan Wojciech 1
29 Cantop Diter 0

 

 

Sędzia Główny

Jacek Basiński

KURS PROWADZĄCEGO STRZELANIE

Kurs na prowadzącego strzelanie PZSS  odbędzie się w dniach:

6,7,8 października

Godziny zostaną podane w późniejszym terminie.

 

 

Zainteresowanych proszę o przesłanie mailem  (marcin.mazur74@o2.pl):

1) imię i nazwisko

2) numer pesel

3) adres zameldowania

4) numer patentu PZSS

5) numer licencji PZSS – zawodniczej lub sędziowskiej

 

Opłaty

–  350 zł gotówką

–  50zł legitymacja – wpłata na konto PZSS   (Rachunek bieżący PZSS: 60 1060 0076 0000 3200 0136 9459 Bank BPH SA o/Warszawa).

 

Potwierdzenie wpłaty 50zł

Wpłatę gotówką 350zł  z pozostałymi  informacjami dostarczyć  do:

Marcina Mazur

tel.607 798 322.

mail: marcin.mazur74@o2.pl

II OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O STATUETKI ŚLIMAKA: MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA–CITTASLOW

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN 

SEKCJA  STRZELECKA  ,,S O K Ó Ł” w RYNIE 

ZAPRASZAJĄ na II  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O STATUETKI  ŚLIMAKA:

MIĘDZYNARODOWEJ SIECI MIAST DOBREGO ŻYCIA – CITTASLOW-

                                     

  1. Cel turnieju : popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego,

INTEGRACJA  W RAMACH ,, CITTASLOW”, spotkanie towarzyskie

Mieszkańców, Samorządowców i Gości z innych Gmin i Miast.

  1. Organizator:  Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Sekcja Strzelecka ,,Sokół” w Rynie.
  2. Termin i miejsce turnieju: 24.09.2017r  godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu ( za Rynem  1 km w kierunku Giżycka – w lesie zjazd z drogi w lewo,

zaznaczone będzie żółtą taśmą, od Giżycka w prawo 100 m  za m. Canki).

 

  1. Konkurencje: Karabinek KBKS Brno kal. 22 – 3 strzały próbne, 10 ocenianych

do tarczy z pozycji leżącej,  5 strzałów z pozycji leżącej do biathlonek – cel reaktywny.

Karabin centralnego zapłonu  7.62 x 39 AK 47 ,, Kałach”

     – 3 strzały próbne , 10 ocenianych z pozycji leżącej  – 50 m. tarcza 23p.

Klasyfikacja indywidualna łącznie za wynik z  wszystkich 3 konkurencji.

  1. Konkurencja dodatkowa o medal  strzelca:  ,,Sokole Oko” AK-47 kal. 7,62
  2. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

Startują zawodnicy  w wieku pow. 16 lat, z opiekunem pełnoletnim  od -14 lat.

 

  1. Osoby funkcyjne

Kierownik Zawodów : Jerzy Dziokan  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

      Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,

      Biuro obliczeń: Grzegorz Niezbecki s. kl. III, Jerzy Maruchacz s. kl.III

Amunicyjny: Grzegorz Sawicz s. kl. III.

Kierownik Strzelań :  Grzegorz Sawicz , s.kl.III

 

Sędziowie konkurencji:

KBKS kal. 22 – Marcin Mazur s. kl.III

AK – 47  kal. 7,62 – Grzegorz Sawicz s. kl.III

,,Sokole Oko” AK-47, kal. 7,62 – Marcin Mazur s, kl.III

Sędziowie techniczni: Wojciech Dziokan, Bartosz Słowikowski, Marcin Lenkiewicz,

                                               Sadłowski Paweł , Krzysztof Przeorek                                  

 

  1.   Zabezpieczenie medyczne: ratownik medyczny Krzysztof Przeorek, Tomasz Dziokan
  2. Catering : grill na miejscu

10.Kontakt telefoniczny :  Mirosław Kowalski 604 597 931

  1. Opłata startowa na miejscu -50 zł.

12.Nagrody: I, II, III m. statuetki, IV,V,VI – dyplomy – wręczenie nagród

        podczas podsumowania w Ryńskim Centrum Kultury o godz. 16.00

13.Przepisy bezpieczeństwa zostaną omówione przed zawodami.

 

Podczas zawodów  w trakcie przerwy spotkanie integracyjne

                przy grillu, kawie i herbacie.

 

                                     – organizatorzy  zawodów