WYNIKI – IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

 

KLUB STRZELECKI „GARDA” w Ostródzie,     SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

IX  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN

 

WYNIKI

Klasyfikacja drużynowa
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50m postawa leżąc, karabin 22lr do biathlonek 50m postawa leżąc, karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa leżąc
miejsce Drużyna Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39

50m

Suma indywidualnie Suma drużyny
1  GARDA Anna Dzieża 94 20 95 209 635,11
Damian Gaik 92 25 94 211
Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
2  HETMAN Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220 631
Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
Paweł Sadłowski 91 20 97 208
3 Zakład Gastronomiczno Hotelarski DZIOKAN Wojciech Dziokan 97 15 98 210 610
Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
Kamil Kozłowski 92 0 91 183
4  Gmina Ryn Krzysztof Cybul 87 5 96 188 608,4
Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,10 207,14
Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
5 Chłopaki z Kentaki Michał Wyrozębski 90 10 95 195 599
Michał Kamiński 89 10 86 185
Marcin Mazur 99 25 95 219
6 I Liceum Ogólnokształcące Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175 581
Damian Borowy 89 5 98 192
Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Posterunek Policji w Rynie Wojciech Sadkowski 86 15 98 199 576,10
Paweł Budka 80 5 77 162
Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,10
8 Ratownictwo Medyczne Olecko Tomasz Dziokan 84 20 99 203 564
Paweł Domel 93 15 96 204
Daniel Żybura 75 0 82 157
9  KBK Krzysztof Przeorek 79 20 94 193 570
Bolesław Bagiński 92 10 92 194
Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
10 Grupa Żeglarska  OSW  ,,Zofiówka” w Rynie Marek Lenczewski 90 15 91 196 521
Dorota Lenczewska 89 20 94 203
Wojciech Winiarz 17 5 90 112
11 Związek Strzelecki STRZELEC OSW Jednostka strzelecka 1037 Gołdap Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166 518
Artur Święcki 87 20 92 199
Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
12 Spółdzielnia Inwalidów Pokój Łukasz Cieślik 54 0 83 137 516,11
Wojciech Kłos 66 15 91 172
Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie Igor Kochański 86 5 89 180 421
Marcel Jankowski 74 74 15 95
Bartosz Mścichowski 57 5 84 146

 

Klasyfikacja indywidualna
trójbój – karabin 22lr do tarczy 50 m postawa leżąc, karabin 22 lr do biathlonek 50 m postawa leżąc,
karabin 7,62×39 do tarczy 50 m postawa leżąc

 

miejsce Zawodnicy 22 lr 50m biathlonki 7,62×39 50m Suma indywidualnie
1 Krzysztof Czarniecki 95 25 100 220
2 Marcin Mazur 99 25 95 219
3 Krzysztof Kozłowski 95 25 97 217
4 Grzegorz Sawicz 92,03 25 98,08 215,11
5 Michał Kwiatkowski 97,07 25 93,03 215,1
6 Bruno Niezbecki 95 25 94 214
7 Andrzej Żmijewski 95 20 98 213
8 Damian Gaik 92 25 94 211
9 Wojciech Dziokan 97 15 98 210
10 Anna Dzieża 94 20 95 209
11 Paweł Sadłowski 91 20 97 208
12 Marcin Stackiewicz 92,04 15 100,1 207,14
13 Andrzej Kochański 96,05 15 96,06 207,11
14 Paweł Domel 93 15 96 204
15 Dorota Lenczewska 89 20 94 203
16 Tomasz Dziokan 84 20 99 203
17 Tadeusz Kwiatkowski 96 15 92 203
18 Wojciech Sadkowski 86 15 98 199
19 Artur Święcki 87 20 92 199
20 Marek Lenczewski 90 15 91 196
21 Michał Wyrozębski 90 10 95 195
22 Bolesław Bagiński 92 10 92 194
23 Krzysztof Przeorek 79 20 94 193
24 Damian Borowy 89 5 98 192
25 Krzysztof Cybul 87 5 96 188
26 Michał Kamiński 89 10 86 185
27 Krzysztof Sekściński 81 5 97 183
28 Kamil Kozłowski 92 0 91 183
29 Igor Kochański 86 5 89 180
30 Katarzyna Nasierowska 82 0 93 175
31 Wojciech Kłos 66 15 91 172
32 Eliza Mrzilek-Święcka 71 0 95 166
33 Marcel Jankowski 74 74 15 163
34 Paweł Budka 80 5 77 162
35 Daniel Żybura 75 0 82 157
36 Piotr Kuniszczyk 85 0 68 153
37 Bartosz Mścichowski 57 5 84 146
38 Łukasz Cieślik 54 0 83 137
39 Wojciech Winiarz 17 15 90 122

 

Sokole oko – karabin 7,62×39 do tarczy 50m postawa stojąc

 

miejsce Zawodnicy karabin 7,62×39 50m
1 Marcin Mazur 10
2 Michal Kwiatkowski 9
3 Tomasz Dziokan 9
4 Andrzej Żmijewski 9
5 Jerzy Dziokan 8
6 Krzysztof Kozłowski 8
7 Damian Gaik 8
8 Dorota Lenczewska 8
9 Eliza Mrzilek-Święcka 8
10 Artur Święcki 7
11 Michał Kamiński 7
12 Michał Wyrozębski 7
13 Krzysztof Sekściński 7
14 Anna Dzieża 6
15 Wojciech Kłos 5
16 Marcin Stackiewicz 5
17 Marcel Jankowski 5
18 Paweł Sadłowski 4
19 Bolesław Bagiński 4
20 Marek Lenczewski 3
21 Kamil Kozłowski 1
22 Andrzej Kochański 0
23 Wojciech Dziokan 0
24 Jerzy Stackiewicz 0
25 Krzysztof Przeorek 0
26 Piotr Dziokan 0

Sędzia główny

Jacek Basiński s. kl. II