I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego – KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

SEKCJA STRZELECKA „SOKÓŁ” RYN

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

pod patronatem Starosty Powiatu Giżyckiego

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Ryn 22 kwietnia 2017

 

Obsada Sędziowska

Sędzia Główny – Waldemar Büttner s. kl. II

Kierownik Biura Obliczeń – Jerzy Maruchacz s. kl. III

Kierownik Zawodów – Grzegorz Niezbecki s. kl. III

Sędzia Strzelań – Marcin Mazur s. kl. III

Sędzia Strzelań – Jerzy Dziokan s. kl. III

Sędziowie techniczni:

Bolesław Bagiński, Paweł Sadłowski, Piotr Dziokan, Wojciech Dziokan, Krzysztof Przeorek.

 

 

Eliminacje

Protokół nr 1

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 321
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 301,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 281,1
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 272,2
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

 

Klasyfikacja Drużynowa

Protokół nr 2

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 600
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 581,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 556,2
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 454,1
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

Klasyfikacja indywidualna

Protokół nr 3

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

zawodnicy 50m 22lr 50 m biathlonki 50 m KCZ 7,62 RAZEM
1 Bruno Niezbecki 94 25 95 214
2 Adam Onyszczak 92,1 25 90 207,1
3 Marek Lenczewski 88 20 96 204
4 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
5 Marcin Popławski 87 20 94 201
6 Szymon Bednarz 93,2 10 93 196,2
7 Jakub Lichocki 89 15 92 196
8 Wojciech Winiarz 82 25 88 195
9 Damian Borowy 78,1 0 93 171,1
10 Przemysław Dudziński 77 10 83 170
11 Krzysztof Dziewa 62 0 97 159
12 Igor Kochański 80 20 100
13 Marcel Jankowski 76 20 96
14 Jakub Dorożko 83 10 93
15 Kacper Sawoń 76 10 86
16 Anna Bandurów 81 5 86
17 Marcin Bieleniewicz 69 15 84
18 Maksymilian Steć 72 10 82
19 Sandra Błażuk 72 5 0 77
20 Emilia Świder 67 10 77
21 Kamil Bandurów 43 20 63
22 Magda Pisiak 49 10 59
23 Magda Malinowska 51,1 0 51,1
24 Jan Konstantynowicz 46 0 46
25 Jakub Ćwik 37 0 37
26 Wiktor Orzechowski 28 5 33
27 Paweł Borysiewicz 31 0 31

 

Klasyfikacja indywidualna w kategorii uczniowie gimnazjum

Protokół nr 4

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Zawodnicy 50 m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
2 Igor Kochański 80 20 100
3 Marcel Jankowski 76 20 96
4 Jakub Dorożko 83 10 93
5 Anna Bandurów 81 5 86
6 Maksymilian Steć 72 10 82
7 Emilia Świder 67 10 77
8 Kamil Bandurów 43 20 63
9 Jakub Ćwik 37 0 37
10 Wiktor Orzechowski 28 5 33

 

 

Zawody sponsorowane w całości przez Powiat Giżycki, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie i Sekcję Strzelecką „SOKÓŁ” Ryn przeprowadzono wg regulaminu własnego organizatorów.
Protestów nie zgłaszano.

 

Sędzia Główny

 

Waldemar Büttner