LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

Lista zgłoszonych zawodników na IX Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

lp Drużyna Zawodnicy Opiekun (zawodnicy niepełnoletni)
1 Grupa Żeglarska  OSW  ,,Zofiówka” w Rynie Marek Lenczewski Mirosław Kowalski
Dorota Lenczewska
Wojciech Winiarz
2  KBK  Krzysztof Przeorek
 Bolesław Bagiński
 Krzysztof Sekściński
3  Ratownictwo Medyczne Olecko  Tomasz Dziokan
 Paweł Domel
 Daniel Żybura
4  Gmina Ryn  Krzysztof Cybul
 Marcin Stackiewicz
 Andrzej Żmijewski
5 Spółdzielnia Inwalidów Pokój

w Rynie

 Łukasz Cieślik
 Wojciech Kłos
 Andrzej Kochański
6 I Liceum Ogólnokształcące

w Giżycku

 Katarzyna Nasierowska
 Damian Borowy
 Bruno Niezbecki
7  GARDA  Anna Dzieża
 Damian Gaik
 Dariusz Smosarski
8 Posterunek Policji w Rynie  Wojciech Sadkowski
 Paweł Budka
 Waldemar Büttner
9  HETMAN  Krzysztof Czarniecki
 Tadeusz Kwiatkowski
 Damian Szulczewski
10 Związek Strzelecki STRZELEC OSW Jednostka strzelecka 1037 Gołdap  Eliza Mrzilek-Święcka
 Artur Święcki
 Piotr Kuniszczyk
11 Chłopaki z Kentaki  Michał Wyrozębski
 Michał Kamiński
 Marcin Mazur
12 Zakład Gastronomiczno Hotelarski DZIOKAN  Wojciech Dziokan
 Krzysztof Kozłowski
 Kamil Kozłowski
13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie  Igor Kochański  Andrzej Kochański
 Marcel Jankowski
 Bartosz Mścichowski
14
15
16
17
18
19
20
21

 

ZAWIADOMIENIE O IX OTWARTYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN

ZAWIADOMIENIE O ZAWODACH

 

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN

KLUB STRZELECKI „GARDA” w Ostródzie

SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ„ w Rynie

 

ZAPRASZAJĄ

 na

IX  OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

O PUCHARY BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN


  1. Cel turnieju: popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, popularyzacja aktywnych form spędzania wolnego czasu, uczczenie rocznicy Konstytucji 3 Maja, spotkanie towarzyskie miłośników strzelectwa.

 

  1. Organizator:   Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Klub Strzelecki „GARDA” w Ostródzie, Sekcja Strzelecka ,,SOKÓŁ” w Rynie.

 

  1. Uczestnicy: trzyosobowe drużyny strzeleckie. W przypadku startu zawodników niepełnoletnich wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna – rodzica, opiekuna prawnego lub pełnoletniej osoby dysponującej odpowiednim upoważnieniem od rodziców lub prawnych opiekunów zawodnika.

 

  1. Termin i miejsce turnieju: 03.05 .2017r godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu (miedzy miejscowością Canki, a Rynem, zjazd w lesie z drogi – zaznaczony będzie  wiszącą żółtą taśmą). Po  zjeździe z szosy ok. 1 km do strzelnicy  ,,Sokół.” (oznaczenie żółtą taśmą).

 

  1. Rejestracja trzyosobowych drużyn do dnia 02 maja 2017 na adres e-mailowy biuro@kssokol.pl oraz 03 maja do godziny 9.30 osobiście na strzelnicy.

(nazwa drużyny, imiona, nazwiska i daty urodzenia zawodników, imię i nazwisko opiekuna w przypadku zawodników niepełnoletnich)

 

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ PRAWO DO OGRANICZENIA ILOŚCI UCZESTNIKÓW DO 20 DRUŻYN – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  1. Konkurencje

 

I -strzelanie precyzyjne z karabinka kbks do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

II – strzelanie z karabinka kbks na 50 m do klapek metalowych (biathlonek).

Po 5 strzałów –  czas strzelania ograniczony do 3 minut – postawa leżąca.

Startuje jednocześnie 2 zawodników.

III -strzelanie precyzyjne z karabinu centralnego zapłonu AK47 (Kałach) do tarczy na 50 metrów – 3 strzały próbne plus 10 ocenianych – postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

 

W trakcie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa i  odrębna indywidualna.

 

  1. Konkurencja dodatkowa: ,, SOKOLE OKO” karabin sportowy kal. 7,62

 

  1. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

 

  1. Nagrody.

 

Startujący w zawodach zawodnicy będą oceniani drużynowo i indywidualnie:

  1. Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostanie pucharem i medalami dla członków drużyny ufundowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.
  2. Miejsca II i III w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostaną medalami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.
  3. Pierwsze trzy miejsca w prowadzonej odrębnie klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostaną medalami Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

 

 

 

Opłata startowa  za 3 osoby 120 zł  (w tym opłata za amunicję i posiłek) na miejscu.

 

Kierownik zawodów: Grzegorz Niezbecki  s. kl. III

Sędzia Główny Zawodów: Jacek Basiński s. kl.II

Kierownik Biura Obliczeń: Waldemar Büttner s. kl. II,

Konsultant zawodów z ramienia: Ewa Büttner

Zabezpieczenie medyczne:

Zespół ratowników medycznych

– Izabela Gorlo

Tomasz Dziokan

Marcin Mielniczek,

Obsada sędziowska:

– Krzysztof Czarniecki s. kl. III

– Jerzy Dziokan s. kl III

– Mirosław Kowalski s. kl. III

– Jerzy Maruchacz s. kl. III

– Marcin Mazur s. kl. III

– Grzegorz Sawicz s. kl .III

Sędziowie techniczni:

– Bolesław Bagiński

– Piotr Dziokan

– Wojciech Dziokan

– Krzysztof Przeorek

– Paweł Sadłowski

– Krzysztof Sekściński

– Michał Wyrozębski

 

 

Przepisy bezpieczeństwa zawarto w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszego zawiadomienia oraz zostaną one omówione przed zawodami.

 W przerwie zawodów spotkanie koleżeńskie przy grochówce, herbacie i kawie.                          

                                                                               

                                                                            ORGANIZATOR

 REGULAMIN IX Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy Ryn

Formularz rejestracyjny na IX OTWARTE ZAWODY STRZELECKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN

 

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego – KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

SEKCJA STRZELECKA „SOKÓŁ” RYN

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

pod patronatem Starosty Powiatu Giżyckiego

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Ryn 22 kwietnia 2017

 

Obsada Sędziowska

Sędzia Główny – Waldemar Büttner s. kl. II

Kierownik Biura Obliczeń – Jerzy Maruchacz s. kl. III

Kierownik Zawodów – Grzegorz Niezbecki s. kl. III

Sędzia Strzelań – Marcin Mazur s. kl. III

Sędzia Strzelań – Jerzy Dziokan s. kl. III

Sędziowie techniczni:

Bolesław Bagiński, Paweł Sadłowski, Piotr Dziokan, Wojciech Dziokan, Krzysztof Przeorek.

 

 

Eliminacje

Protokół nr 1

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 321
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 301,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 281,1
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 272,2
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

 

Klasyfikacja Drużynowa

Protokół nr 2

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Drużyna Wynik
1 MBSW Giżycko – Grupa Żeglarska Ryn 600
2 I Liceum Ogólnokształcące  w Giżycku 581,1
3 LO Węgorzewo drużyna o profilu wojskowym 556,2
4 LO Węgorzewo drużyna o profilu policyjnym 454,1
5 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna III 256
6 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna I 241
7 Zespół Szkól Zawodowych w Giżycku 196,1
8 Publiczne Gimnazjum w Rynie drużyna II 170
9 II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku 161

 

Klasyfikacja indywidualna

Protokół nr 3

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

zawodnicy 50m 22lr 50 m biathlonki 50 m KCZ 7,62 RAZEM
1 Bruno Niezbecki 94 25 95 214
2 Adam Onyszczak 92,1 25 90 207,1
3 Marek Lenczewski 88 20 96 204
4 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
5 Marcin Popławski 87 20 94 201
6 Szymon Bednarz 93,2 10 93 196,2
7 Jakub Lichocki 89 15 92 196
8 Wojciech Winiarz 82 25 88 195
9 Damian Borowy 78,1 0 93 171,1
10 Przemysław Dudziński 77 10 83 170
11 Krzysztof Dziewa 62 0 97 159
12 Igor Kochański 80 20 100
13 Marcel Jankowski 76 20 96
14 Jakub Dorożko 83 10 93
15 Kacper Sawoń 76 10 86
16 Anna Bandurów 81 5 86
17 Marcin Bieleniewicz 69 15 84
18 Maksymilian Steć 72 10 82
19 Sandra Błażuk 72 5 0 77
20 Emilia Świder 67 10 77
21 Kamil Bandurów 43 20 63
22 Magda Pisiak 49 10 59
23 Magda Malinowska 51,1 0 51,1
24 Jan Konstantynowicz 46 0 46
25 Jakub Ćwik 37 0 37
26 Wiktor Orzechowski 28 5 33
27 Paweł Borysiewicz 31 0 31

 

Klasyfikacja indywidualna w kategorii uczniowie gimnazjum

Protokół nr 4

Karabin bocznego zapłonu BRNO, tarcza PSP, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

Karabin bocznego zapłonu BRNO, cele aktywne biathlonki, 5 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc.

Karabin centralnego zapłonu kal. 7,62×39 tarcza 23p, 10 strzałów, odległość 50 metrów, postawa leżąc,

 

Miejsce Zawodnicy 50 m 22lr biathlonki KCZ 7,62 RAZEM
1 Dorota Lenczewska 81 25 95 201
2 Igor Kochański 80 20 100
3 Marcel Jankowski 76 20 96
4 Jakub Dorożko 83 10 93
5 Anna Bandurów 81 5 86
6 Maksymilian Steć 72 10 82
7 Emilia Świder 67 10 77
8 Kamil Bandurów 43 20 63
9 Jakub Ćwik 37 0 37
10 Wiktor Orzechowski 28 5 33

 

 

Zawody sponsorowane w całości przez Powiat Giżycki, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rynie i Sekcję Strzelecką „SOKÓŁ” Ryn przeprowadzono wg regulaminu własnego organizatorów.
Protestów nie zgłaszano.

 

Sędzia Główny

 

Waldemar Büttner

 

 

 

 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

Lista zgłoszonych zawodników

I Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

Lp Drużyna Zawodnicy opiekun
1. I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku Damian Borowy Iwona Rosa/Beata Budzińska
Jakub Lichocki
Bruno Niezbecki
2.  Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku – Grupa Żeglarska Ryn  Marek Lenczewski  Marek Lenczewski
 Dorota Lenczewska
 Wojciech Winiarz
3.  Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie – drużyna o profilu policyjnym Adam Onyszczak  Paweł Kraśniewski
 Przemysław Dudziński
Sandra Błażuk
 4.  Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie – drużyna o profilu wojskowym  Szymon Bednarz  Paweł Kraśniewski
Marcin Popławski
Krzysztof Dziewa
 5.  Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku  Aleksandra Kotowska  Małgorzata Rakowska-Ożga
 Magda Malinowska
 Kacper Sawoń
 6.  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza  Jan Konstantynowicz  Marcin Bieleniewicz
 Marcin Bieleniewicz
Paweł Borysiewicz
 7. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna I

 Marcel Jankowski  Aldona Lemieszek
 Maksymilian Steć
 Kamil Bandurów
 8. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna II

 Wiktor Orzechowski  Aldona Lemieszek
 Jakub Ćwik
 Igor Kochański
 9. Publiczne Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego

drużyna III

 Anna Bandurów  Aldona Lemieszek
 Emilia Świder
 Jakub Dorożko