DZIEWIĄTE ZAWODY STRZELECKIE SAMORZĄDÓW O PUCHAR STAROSTY POWIATU GIŻYCKIEGO – Wyniki

karabin 22LR do tarczy – 50m,

karabin 22LR do biathlonek

karabin kal 7,62 do tarczy – 50m

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Zawodnicy Liczba punktów
1 Gmina Ryn Andrzej Żmijewski
Aldona Lemieszek 592
Marcin Stackiewicz
 ———  ——————-  ——————-  ———–
2 Sąsiedzi Piotr Dziokan
Bolesław Bagiński 565
Bruno Niezbecki
 ———  ——————-  ——————-  ———–
3 Zarząd Dróg Grzegorz Moszczyński
Powiatowych Piotr Łukaszewicz 556
Giżycko Tomasz Siwak
  ———   ——————-  ——————-  ———–
4 Seniorzy Krzysztof Przeorek
Mariusz Paweł Sadłowski 552
Krzysztof Sawicki
  ———   ——————-  ——————-  ———–
5 ZUOK Spytkowo Piotr Żukowski
Jakub Sacewicz 534
Marcin Szyrmer
  ——————-  ——————-  ———–
6 Nadleśnictwo Giżycko Paweł Stonio
Adrian Górski 531
Jacek Bobek
  ———   ——————-  ——————-  ———–
7 Rada Powiatu Jacek Łożyński
Giżyckiego Adam Łożyński 529
Leszek Kokocha
  ———  ——————-  ——————-  ———–
8 Starostwo Powiatowe Sławomir Maculewicz
Giżycko Jarosław Maculewicz 525
Urszula Kosz-Koszewska
  ———   ——————-  ——————-  ———–
9 Urząd Gminy Małgorzata Zabawska
Wydminy Robert Sawczuk 489
Jarosław Bereza

 

Wyniki w klasyfikacji indywidualnej

Miejsce kbks 50m kbks biathlonki karabin CZ Klasyfikacja łączna
1 Bruno Niezbecki 95 20 94 209
2 Krzysztof Przeorek 97 20 89 206
3 Mariusz Paweł Sadłowski 84 25 93 202
4 Andrzej Żmijewski 98 15 86 199
5 Piotr Żukowski 86 20 93 199
6 Grzegorz Moszczyński 94 15 88 197
7 Marcin Stackiewicz 86 20 91 197
8 Aldona Lemieszek 96 20 80 196
9 Bolesław Bagiński 94 5 95 194
10 Paweł Stonio 96 5 90 191
11 Adam Łożyński 85 20 85 190
12 Tomasz Siwak 88 15 85 188
13 Jarosław Maculewicz 92 20 75 187
14 Jacek Łożyński 90 20 74 184
15 Robert Sawczuk 88 20 75 183
16 Jacek Bobek 83 25 73 181
17 Sławomir Maculewicz 85 0 88 173
18 Piotr Łukaszewicz 86 25 60 171
19 Marcin Szyrmer 77 15 77 169
20 Jarosław Bereza 74 10 85 169
21 Jakub Sacewicz 85 15 66 166
22 Urszula Kosz-Koszewska 75 5 85 165
23 Piotr Dziokan 76 0 86 162
34 Adrian Górski 89 5 65 159
25 Leszek Kokocha 71 10 74 155
26 Krzysztof Sawicki 70 0 74 144
27 Małgorzata Zabawska 66 10 61 137

 

Konkurencja „Sokole Oko” – karabin kal 7,62 – tarcza 50 m

  1. Piotr Żukowski

 

Przewodniczący Komisji Klasyfikac. Sędzia Główny
Janusz Kopański s. kl. I Jerzy Cieśla s. kl. I